جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

بودجه 1200 میلیارد تومانی سال آینده شهرداری کرمانشاه بزودی تصویب می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بودجه 1200 میلیارد تومانی سال آینده شهرداری کرمانشاه بزودی تصویب می‌شود

شهردار کرمانشاه گفت: بودجه 1200 میلیارد تومانی سال آینده شهرداری کرمانشاه به زودی تصویب خواهد شد.

آرش رضایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، رقم بوجه سال آینده شهرداری کرمانشاه را 1200 میلیارد تومان اعلام کرد. وی با بیان اینکه بودجه امسال شهرداری کرمانشاه 800 میلیارد تومان بوده، تاکید کرد: اگرچه بودجه سال آینده شهرداری در مجموع رشد داشته، اما در بخش نقدینگی کاهش 20 درصدی دارد.

شهردار کرمانشاه معتقد است، بودجه سال آینده شهرداری کرمانشاه واقعی دیده شده تا کسری در پایان سال ایجاد نشود، همچنین برای اولین بار منابع غیرنقدی به بودجه شهرداری کرمانشاه اضافه شده است.

به گفته رضایی بودجه سال آینده شهرداری در شورای شهر تصویب شده و اکنون به فرمانداری رفته و احتمالا اول هفته آینده تصویب نهایی خواهد شد.

وی در خصوص مهمترین پروژه‌هایی که در بودجه سال آینده شهرداری کرمانشاه دیده شده نیز گفت: برای پروژه قطار شهری 360 میلیارد تومان در نظر گرفته شده که 280 میلیارد تومان آن از محل اوراق مشارکت و مابقی به صورت نقدی است.

شهردار کرمانشاه دو تقاطع غیرهمسطح میدان امام(ره) و امام حسین(ع) را از دیگر پروژه‌هایی دانست که در بودجه سال آینده کرمانشاه مورد توجه است.

رضایی خاطرنشان کرد: برای تکمیل پارک سراب قنبر و آسفالت معابر نیز بودجه قابل توجهی برای سال آینده در نظر گرفته شده است. به گفته شهردار کرمانشاه در بودجه سال آینده شهرداری اعتباری هم برای بررسی تقاطع میدان آزادگان دیده شده است.

وی ارتقاء وضعیت مدیریت شهری، حوزه IT و ... را از دیگر مواردی دانست که در بودجه سال آینده شهرداری کرمانشاه لحاظ شده و تصریح کرد: به علاوه رشد قابل توجهی در بودجه فرهنگی داریم.