رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

بوکس کرمانشاه یکه‌تاز تیم‌ملی در رقابتهای احمدکومرت ترکیه - نمایش محتوای خبر

 

 

بوکس کرمانشاه یکه‌تاز تیم‌ملی در رقابتهای احمدکومرت ترکیه

بوکس کرمانشاه یکه‌تاز تیم‌ملی دررقابتهای احمدکومرت ترکیه

بوکسورهای کرمانشاهی در رقابتهای جام احمد کومرت ترکیه خوش درخشیدند.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، کامیاب مرادی بوکسور کرمانشاهی وزن 60 کیلوگرم تیم ملی جوانان با شکست نماینده آذربایجان، قهرمان جام احمدکومرت شد.

مرادی برای رسیدن به قهرمانی در دیدار نخست خود مقابل نماینده سوئیس به راحتی و بدون دردسر به پیروزی رسید. وی در مبارزه دوم خود رودرروی نماینده کشور میزبان قرار گرفت و در یک دیدار حساس به برتری رسید.

کامیاب مرادی در این مرحله بوکسور کوزوو را از پیش رو برداشت و راهی دیدار نیمه نهایی شد.

مرادی در مرحله نیمه پایانی مشتزن کره جنوبی را با شکست بدرقه کرد و راهی دیدار پایانی شد. وی برای کسب مدال طلا با بوکسور اهل آذربایجان مبارزه کرد و با اقتدار بر بلندای قهرمانی تکیه زد.

اما پوریا امیری دیگر بوکسور کرمانشاهی تیم ملی در وزن به علاوه 91 کیلوگرم کشورمان در مرحله نیمه نهایی با ناداوری نتیجه را به بوکسور میزبان واگذار کرد تا در عین شایستگی از رسیدن به دیدار فینال باز بماند و به مدال برنز بسنده کند.

در پایان این مسابقات تیم جوانان بوکس ایران با کسب یک مدال طلای کامیاب مرادی در 60 کیلوگرم و یک مدال برنز پوریا امیری در بعلاوه 91 کیلوگرم در مجموع مدال های تیمی در رده چهارم قرار گرفت.

سی امین دوره از مسابقات "احمد کومرت" با  حضور 154 بوکسور از  14 کشور به میزبانی شهر استانبول برگزار شد که تیم بوکس جوانان ایران با هشت بوکسور به سرمربیگری محمد عاشری و مربیگری شهیار روشن و عیسی گل محمدی در این پیکارها حضور پیدا کرده بود.