رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۸

بیام تسلیت امام جمعه و استاندار کرمانشاه به‌ مناسبت درگذشت آیت‌الله میبدی - نمایش محتوای خبر

 

 

بیام تسلیت امام جمعه و استاندار کرمانشاه به‌ مناسبت درگذشت آیت‌الله میبدی

بیام تسلیت امام جمعه و استاندار کرمانشاه به‌ مناسبت درگذشت آیت‌الله میبدی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با صدور پیامی درگذشت آیت الله سید مجتبی میبدی از علمای برجسته کرمانشاه را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، در متن پیام آیت الله علما آمده است: ارتحال ملکوتی عالم ربانی و فقیه صمدانی و عالم عامل و معلم اخلاق، حضرت آیت الله حاج سید مجتبی میبدی(رحمه الله علیه) فرزند حضرت آیت الله العظمی حاج سید محمد میبدی(رحمه الله علیه) و از سلسله جلیله علمای میبدی، موجب تاسف و اندوه فراوان گردید.

این عالم بزرگ عمر شریف خود را در راه اسلام و ترویج آموزه های اسلامی و تربیت شاگردانی وارسته گذراند، لذا اینجانب این ضایعه بزرگ را به محضر مقدس حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، مراجع عظام تقلید، حوزه های مقدس علمیه، جامعه روحانیت و همه مردم شریف و متدین استان کرمانشاه و همچنین ارادتمندان و بیت معظم تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال علو درجات برای آن فقید سعید و صبر جزیل برای بازماندگان مسئلت دارم. استاندار کرمانشاه نیز در پیامی درگذشت آیت الله میبدی را تسلیت گفت.

متن پیام اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه بدین شرح است: به بيان حديث شريف نبوي همانا در گذشت عالم، رخنه اي است در اسلام که هيچ چيز آن را جبران نمي کند. ارتحال فقيه فاضل و روحاني برجسته - حضرت آيت الله سيدمجتبي ميبدي- را به عموم مردم شريف استان، به ويژه جامعه معزز روحانيت و خانواده گرامي ايشان تسليت عرض مي‌كنم و براي روح مطهر آن عالم رباني علو درجات و همنشيني با ائمه هدي را از درگاه غفار متعال مسئلت مي‌نمايم.

آیت الله سید مجتبی میبدی از علمای برجسته کرمانشاه، امروز(28 مرداد) بدلیل بیماری در سن 83 سالگی درگذشت.