جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

بیست و دو بهمن روز اتحاد و همبستگی ملت ایران و شکست دشمنان انقلاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

بیست و دو بهمن روز اتحاد و همبستگی ملت ایران و شکست دشمنان انقلاب است

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه از 22 بهمن به عنوان روز تاریخی و بزرگ ملت ایران و شکست و یاس دشمنان انقلاب یاد کرد و گفت: مراسم راهپیمایی این روز نیز تبدیل به صحنه اتحاد و همبستگی مردم خواهد شد.

سیدقاسم جاسمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: دهه مبارک فجر یادآور خاطرات بسیار شیرینی برای ملت بزرگ و انقلابی ایران است که با هدایت و رهبری حضرت امام (ره) پس از سال های طولانی دست اجانب و بیگانگان از این کشور کوتاه و رژیم ستمشاهی ساقط شد.

وی با بیان اینکه مراسم راهیپمایی یوم الله 22 بهمن نیز هر ساله با حضور بسیار پرشور و آگاهانه مردم قدرشناس ایران اسلامی در نقاط مختلف کشور برگزار شده، افزود: امسال هم مطمئنا همین اتفاق خواهد افتاد و شاهد حضور میلیونی مردم در این اجتماع عظیم خواهیم بود. جاسمی اظهار کرد: مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال به دلیل اظهارات نابخردانه رئیس جمهوری آمریکا برای ملت ایران رنگ و بویی دیگر دارد و بازهم ثابت می شود که انقلاب اسلامی از چه پشتوانه عظیم مردمی برخوردار است.

رئیس مجمع نمایندگان کرمانشاه در بخش دیگری از این گفت و گو به موقعیت شناسی ملت ایران در برهه های مختلف اشاره کرد و گفت: مردم هر زمان که لازم بوده خود احساس مسئولیت کرده و آنچنان مقتدرانه در برابر زیاده خواهی دشمنان ایستاده اند که طرف های مقابل مجبور به عقب نشینی شده اند. وی در ادامه گفت: بدون شک زمانی که سردمداران جدید آمریکا پشتوانه مردمی نظام و انقلاب را ببینند متوجه می شوند که نمی توانند با این کشور و ملت در افتند.

جاسمی در پایان اظهار کرد: خدمتگزاران مردم استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی نیز آماده هستند تا در روز 22 بهمن و همپا و همدوش با آحاد مختلف مردم با مشت های گره کرده فریاد مرگ بر آمریکا سر دهند و حمایت و پشتیبانی همیشگی خود را از انقلاب و ولایت فقیه نشان دهند.

مراسم راهیپمایی یوم الله 22 بهمن در کرمانشاه، روز جمعه هفته جاری از ساعت 10:30 دقیقه صبح و از مقابل مسجد آیت الله بروجردی به سمت مسجد جامع این شهر برگزار می شود.