جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

بیست و پنج میلیارد نقدینگی جوابگوی وعده‌ها و تصمیمات درکرمانشاه نیست - نمایش محتوای خبر

 

 

بیست و پنج میلیارد نقدینگی جوابگوی وعده‌ها و تصمیمات درکرمانشاه نیست

بیست و پنج میلیارد نقدینگی جوابگوی وعده‌هاو تصمیمات درکرمانشاه نیست

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: از ۵۰۰ میلیارداعتبارات استانی و سایر اعتبارات ۲۵ میلیارد معادل ۵ درصد نقدینگی درکرمانشاه محقق شده و بااین رقم نمی‌توان جوابگوی وعده‌هابود.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی نیک کردار در نشست با مسئولان و فعالان اقتصادی استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: قریب به ۳۸ سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته و حاصل تمام برنامه‌ریزی‌ها برای توسعه استان کرمانشاه بین صورت شده که جایگاه توسعه استان از رتبه ۱۲به عدد ۲۳ رسیده است.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه با تاکید بر بومی شدن فرمول و برنامه ریزی توسعه کشور تصریح کرد: اگر نگاه متناسب با در نظر گرفتن مرزنشینی و جنگ زدگی به استان ما نشود مشکلات باقی می‌ماند.

وی گفت: ۲۰ سال است که کرمانشاه در صدر استان‌های بیکار کشور است و اگر هر کدام از ما در بخش‌های خود رعایت کنیم وضعیت تغییر می‌کند اما اکنون در مجموع وضعیت خوبی نداریم.

نیک کردار بیان کرد: از ۵۰۰ میلیارد اعتبارات استانی و اعتبارات ۱۸۰ و سایر اعتبارات تاکنون ۲۵ میلیارد نقدینگی داشتیم که معادل ۵ درصد می‌شود. معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه افزود: با ۲۵ میلیارد چطور می‌توان جواب ۵۰۰ میلیارد اعتبارات و تصمیمات و وعده‌ها را بدهیم.

نیک کردار خواستار تخصیص بیشتر نقدینگی به استان کرمانشاه شد و گفت: باید کمکی به ما شود تا در سال آخر دولت بتوانیم به مردم نگاه کنیم.