رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

بیش از 1400 مورد بازدید نظارتی ویژه نوروز دراستان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از 1400 مورد بازدید نظارتی ویژه نوروز دراستان کرمانشاه

بازدیدهای نظارتی ویژه نوروز استان کرمانشاه از مرز 1400 موردگذشت

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: بازدیدهای نظارتی استان کرمانشاه از ابتدای نوروز 95 تاکنون از مرز 1400 مورد گذشت.

علیرضا مرادی بیستونی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه با بیان مطلب فوق، اظهار کرد: مجموع این بازدیدها از مراکز اقامتی، رستورانها و مراکز بین راهی، دفاتر خدمات مسافرتی، مراکز اقامتی موقت اعم از کمپ ها، مهمانسراها، منازل استیجاری و ... انجام پذیرفته است.

مرادی بیستونی افزود: در ایام نوروز واحد نظارت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه بازرسی مشترکی به همراه بازرس تعزیرات حکومتی، پلیس نظارت بر اماکن عمومی استان، واحد بازرسی صنعت، معدن و تجارت، بهداشت استان و شهرستان، دامپزشکی و بازرس اتحادیه هتلداران و رستورانها روزانه در سطح استان و شهرستانها به نظارت، کنترل و بازرسی بر اماکن اقامتی، رستورانها، غذاخوریها و... می پردازند.

وی افزود: از ابتدای تعطیلات نوروز 95 تا پایان روز دهم فروردین مجموعا 1447 مورد بازدید نظارتی صورت گرفته است.

این مقام مسئول در اداره کل میراث فرهنگی استان گفت: مجموع این بازدیدها منجر به پلمپ سه واحد پذیرزایی بین راهی و چندین مورد تذکر و اخطار به واحدها و تاسیسات گردشگری استان بوده است.