سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

بیش از 20 هزار مسافر تابستانی در مدارس کرمانشاه اسکان یافتند - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از 20 هزار مسافر تابستانی در مدارس کرمانشاه اسکان یافتند

بیش از 20 هزار مسافر تابستانی درمدارس کرمانشاه اسکان یافتند

کارشناس تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: از اواخر خرداد امسال تاکنون 20 هزار و 202 نفر در مدارس سطح استان اسکان پیدا کرده اند. 

به گزارش خبرنگار ایرنا، صمد مرادی روز چهارشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کرمانشاه که در سرسرای جلسات فرمانداری برگزار شد، گفت: این تعداد افراد در قالب 430 خانوار در مدارس استان اسکان پیدا کرده اند.

وی افزود: برای اسکان مسافران تابستانی که به استان کرمانشاه سفر می کنند، 70 مدرسه با حدود یک هزار کلاس درس آماده شده است که بیشتر آن ها در شهر کرمانشاه قرار دارد. مرادی ادامه داد: همچنین 17 پایگاه در سطح استان کار پذیرش و اسکان میهمانان تابستانی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش سطح استان را بر عهده خواهند داشت.

کارشناس تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه یادآوری کرد: اسکان در مراکز آموزش و پرورش تا 15 شهریور ادامه خواهد یافت که البته این زمان قابلیت تمدید شدن تا بیست و پنجم همین ماه را هم دارد.

وی در پایان گفت: در مدارس استان کرمانشاه امکانات لازم فراهم شده و عموم مردم و مسافران می توانند از آن استفاده کنند.

استان کرمانشاه با داشتن چهار هزار اثر طبیعی و تاریخی که بیش از دو هزار 200 اثر آن به ثبت ملی رسیده یکی از استان های توریست پذیر کشور در طول سال بخصوص در فصل تابستان و ایام تعطیلات نوروز به شمار می رود.