جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

بیش از 20 هزار نفر کار برگزاری انتخابات در استان را برعهده دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از 20 هزار نفر کار برگزاری انتخابات در استان را برعهده دارند

بیش از 20 هزار نفر کار برگزاری انتخابات در استان را برعهده دارند رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: بیش از 20 هزار نفر در سطح استان به امر برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها کمک می کنند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، یوسف شاه حسینی در نشست شورای اداری استان با بیان اینکه انتخابات تجلی تحقق اراده ملت در تعیین سرنوشتشان و مظاهر اقتدار ملی است، گفت: بدنبال رقم خوردن انتخاباتی قانونمند، باشکوه و رقابتی هستیم.

وی مسولیت اصلی برگزاری انتخابات را با ستاد برگزاری انتخابات دانست و گفت: قریب 60 جلسه این ستاد در استان تشکیل شده است. شاه حسینی با بیان اینکه تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در استان اندیشیده شده است، گفت: نگرانی خاصی از بابت برگزاری انتخابات در استان نداریم. وی با بیان اینکه بیش از 1800 شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات آتی در استان خواهیم داشت، گفت: بیش از 20 هزار نفر به امر برگزاری انتخابات کمک کنند.

شاه حسینی افزود: انتخابات بستری برای تقویت انسجام ملی است و اگر افرادی خلاف این امر عمل کنند، ممانعت خواهیم کرد. معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه با تاکید برتلاش برای افزایش مشارکت مردم درانتخابات، گفت: باید از راه های مختلف کمک کنیم میزان مشارکت مردم در انتخابات افزایش دهد.