جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

تاکید بر خودداری از تبلیغات انتخاباتی زودهنگام داوطلبان - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر خودداری از تبلیغات انتخاباتی زودهنگام داوطلبان

مسئول روابط عمومی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه، برخودداری از تبلیغات زودهنگام داوطلبان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رسول مرادی با اعلام فعالیت 163 عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه گفت: زمان تبلیغات قانونی داوطلبان حضور در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، از 21 تا 27 اردیبهشت سال 1396 است که بر این مبنی، داوطلبان، و طرفداران آن ها می بایست از تبلیغات زودهنگام و غیرقانونی به طور جدی خودداری کنند.

مرادی افزود: هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی، با دقت اوضاع را رصد می کند، چرا که تنها ملاک فعالیت این هیأت قانون است، و از این رو داوطلبان باید صرفا در چارچوب قانون عمل کنند.

مسئول روابط عمومی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه افزود: از 163 عضو هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی در استان، 5 عضو در هر یک از فرمانداری ها، و 3 عضو هم در هر یک از بخشداری ها فعالیت می کنند.

گفتنی است؛ پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، روز جمعه 29 اردیبهشت سال 1396 برگزار می شود.

کار ثبت نام از داوطلبان حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، از 30 اسفندماه جاری تا 6 فروردین سال 1396 به مدت یک هفته صورت می گیرد.