جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

تاکید بر پایبندی مطلق به قانون، و بی طرفی محض مجریان در انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر پایبندی مطلق به قانون، و بی طرفی محض مجریان در انتخابات

نشست تخصصی فرمانداران و بخشداران استان کرمانشاه با موضوع انتخابات برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، در این نشست که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ابتدا روسای کمیته های شش گانه و آموزش ستاد انتخابات به بیان نظرات و گزارش اقدامات کمیته های زیرمجموعه خود پرداختند.

در ادامه فرمانداران و بخشداران استان از ظرفیت ها و موانع اجرایی حوزه کاری خود برای برگزاری مطلوب انتخابات در حوزه های انتخابیه سخن گفتند. در ادامه نشست شاه حسینی معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه و رئیس ستاد انتخابات استان، ضمن بیان نظرات خود به جمع بندی مباحث مطروحه پرداخت.

وی با تاکید بر لزوم پایبندی مطلق به قانون و بیطرفی محض مجریان انتخابات گفت: برخی اصرار دارند چنین وانمود کنند که عرصه سیاست لزوما عرصه پلشتی و نیرنگ است، که این تلقی باعث آسیب فضای سیاسی در ادوار مختلف شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه سپس، توجه و تلاش برای پویایی فضای انتخابات، مشارکت گسترده مردم، و لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی کاندیداها را، لازمه برگزاری انتخاباتی باشکوه دانست و تصریح کرد؛ استفاده از ابزار تطمیع، قومیت، تفرقه و از این قبیل در جریان تبلیغات انتخابات به هیچ وجه قابل مماشات نیست و مسئولان مربوطه باید با کسانی که اخلاق انتخاباتی را رعایت نمی کنند، برخوردی جدی و قانونی بکنند.