جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

تاکید فرماندار گیلانغرب بر رفع مشکلات شهرک های حاشیه نشین - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید فرماندار گیلانغرب بر رفع مشکلات شهرک های حاشیه نشین

تاکید بر رفع مشکلات شهرک های حاشیه نشین

فرماندار گیلانغرب بر لزوم اهتمام بیشتر مسوولان دستگاههای اجرایی برای رفع معضلات و مشکلات موجود در شهرک های حاشیه نشین بخصوص شهرک سراب تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، کرم محمدی روز سه شنبه در جلسه بررسی مسایل و مشکلات شهرک های حاشیه شهر گیلانغرب، افزود: برخورداری ساکنان حاشیه شهر از امکانات رفاهی از مطالبات بحق است و برای تحقق این مهم از تمام امکانات و ظرفیت ها باید به شکل مطلوب استفاده شود.


وی اظهار کرد: خدمات شهری در روستای سراب که بر اساس مصوبه سال 91 دولت به شهر گیلانغرب الحاق شد و هم اکنون با عنوان شهرک سراب محسوب می شود، توسط شهرداری در حال اجرایی شدن است.

وی اظهار کرد: زیرسازی و جدول گذاری معابر شهرک سراب در دستور کار قرارگرفته که بخش عمده ای از آن تکمیل و بقیه نیز تا پایان امسال عملیاتی خواهد شد.

فرماندار گیلانغرب همکاری ساکنان در اجرای طرح تعریض معابر برای ایجاد زیرساخت های شهری را ضروری دانست و گفت: در صورت تحقق این مهم بسیاری از مشکلات رفع خواهد شد.

محمدی با بیان اینکه طرح مطالعاتی شبکه دفع فاضلاب شهرک سراب به اتمام رسیده است، اعتبار مورد نیاز برای اجرای این طرح را 40 میلیارد ریال اعلام کرد.

وی گفت: گازرسانی به این شهرک نیز در دستور کار قرار دارد و پس از رفع موانع و انطباق نقشه با وضع موجود زمینه ایجاد شبکه گذاری نیز فراهم می شود.

وی از ساماندهی خطوط برق و سایر زیرساخت ها نیز در روزهای آینده در شهرک سراب گیلانغرب خبر داد و گفت: جاده سراب گیلانغرب تا روستای سراب شیرزادی نیز بطول حدود یک کیلومتر با یک میلیارد ریال اعتبار بهسازی و آسفالت خواهد شد.

گیلانغرب در غرب استان کرمانشاه بیش از 72 هزار نفر جمعیت دارد.