جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

تاکید مقام معظم رهبری بر استکبار ستیزی و خدمت به مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید مقام معظم رهبری بر استکبار ستیزی و خدمت به مردم

رئیس سابق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران استکبار ستیزی و خدمت به مردم را از مواردی دانست که مقام معظم رهبری بر آن تاکید می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر صبح امروز پنجشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و دیگر مدیران استانی، مراسم پنجمین سالگرد سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه برگزار شد.

در این مراسم که در محل تالار انتظار شهر کرمانشاه برگزار شد، عزت الله ضرغامی رئیس سابق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به عنوان سخنران ویژه حضور داشت.

ضرغامی در این مراسم با اشاره به اینکه استکبار ستیزی از جمله مواردی است که مقام معظم رهبری همواره بر آن تاکید می کنند، خدمت به مردم را از دیگر مواردی دانست که معظم له همواره آن را متذکر می شوند. وی گفت: سفر های متعددی را به نقاط مختلف کشور داشته ام و به همین دلیل هم آشنایی با اقصی نقاط دارم اما آرامشی که در کرمانشاه با وجود با وجود اقوام و مذاهب مختلف می بینم بسیار حائز اهمیت است.

ضرغامی در ادامه از وجود آرامش در استان کرمانشاه ابراز رضایت کرد. دیگر سخنران این مراسم جعفر همتی مشاور عالی استان کرمانشاه بود که به ارائه آمار پیشرفت مصوبات سفر رهبری پرداخت.

وی از سفر گروهی برای نظارت بر پیشرفت پروژه ها از سوی دفتر مقام معظم رهبری به کرمانشاه خبر داد و گفت: این سفر هفته آینده صورت می گیرد. به گزارش خبرنگار مهر، تقدیر از عوامل دولتی و ستادهای مردمی سفیرمهر برنامه پایانی این مراسم بود.