رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

تبلیغات اسلامی کامل کننده سایر دستگاه ها برای ترویج آموزه ها و احکام دینی است - نمایش محتوای خبر

 

 

تبلیغات اسلامی کامل کننده سایر دستگاه ها برای ترویج آموزه ها و احکام دینی است

تبلیغات اسلامی کامل کننده سایر دستگاه ها برای ترویج آموزه ها واحکام دینی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: رسالت این نهاد بر مبنای معنویت است تا از اثربخشی زیادی در بخش های مختلف برخوردار باشد. 

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام اسماعیل قبادی روز سه شنبه در آیین معارفه رییس جدید اداره تبلیغات اسلامی سرپل ذهاب، افزود: آموزش و ارتقای دانش مداحان به عنوان یک اصل مهم یکی از مهمترین وظیفه های این نهاد است تا هیات های مذهبی و مداحان به دور از هرگونه نگاه و گرایش سیاسی، فعالیت داشته باشند.

وی با بیان اینکه تبلیغات اسلامی کامل کننده سایر دستگاه ها برای ترویج آموزه ها و احکام دینی است، اظهار داشت: اعزام روحانی به مساجد شهری و روستایی یکی دیگر از وظیفه های تبلیغات اسلامی است تا کارکردهای نظام و مسوولان را تبلیغ کنند و این مهم بر مبنای ارایه گزارش عملکرد از سوی مسوولان است. فرماندار سرپل ذهاب نیز در سخنانی گفت: با توجه به پیشینه دینی و مذهبی مردم این شهرستان، وجود عالمان بزرگ و مطرح در زمان خود نشان دهنده عمق نفوذ آموزه ها و احکام دینی در بین مردم این منطقه است.

جهانبخش حیدری با اشاره به این که تلاش در زمینه فرهنگی یک افتخار محسوب می شود، بیان کرد: تلاش در بخش فرهنگی با هدف مقابله با توطئه های شوم دشمنان یک افتخار است و از این روز باید همه نیروی خود را در این مسیر به کار بگیریم.

وی اضافه کرد که تقویت نظام از وظیفه های ذاتی تبلیغات اسلامی است و از این رو این رسالت در همه ابعاد تعریف شده ، از نقش بی بدیلی برخوردار است. در این آیین از زحمات حجت الاسلام محمدمهدی مرادی رییس قبلی اداره تبلیغات اسلامی سرپل ذهاب تجلیل و حجت الاسلام داریوش اکبری به عنوان رییس جدید این اداره معرفی و منصوب شد. حجت الاسلام محمدمهدی مرادی نیز به عنوان رییس جدید اداره تبلیغات اسلامی جوانرود منصوب شد.

سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه بیش از 90 هزار تن جمعیت دارد.