جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹

تجلیل ازبرترین های کنکور سراسری شهرستان جوانرود - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل ازبرترین های کنکور سراسری شهرستان جوانرود

برترین های کنکور سراسری شهرستان جوانرودتجلیل شدند

پانزده نفر از برترین های کنکور سراسری امسال شهرستان جوانرود که رتبه های زیر یک هزار را کسب کرده اند روز پنجشنبه با حضور مسوولان تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرماندار جوانرود در این مراسم ضمن تبریک این موفقیت با اشاره به ظرفیتهای بالای دانش آموزان نخبه، موفقیت های این جوانان را مرهون تلاشهای والدین، معلمان و همت و تلاش خود دانش آموزان عنوان کرد.

آرش لهونی با بیان اینکه دانش آموزان پذیرفته شده کنکور سراسری باعث خوشحالی مردم شهرستان شده اند افزود: امیدواریم این دانش آموزان مدارج عالیه را در دانشگاه طی کرده و خدمتگزاری موثر برای مردم شهرستان بویژه مناطق محروم و دورافتاده باشند.
امام جمعه جوانرود نیز گفت: در راه کسب علم و دانش، ایمان نیز باید همراه آن باشد تا به سرانجام برسد.
ماموستا ملا احمد فخری آفزود: از نخبگان با توجه به شرایط ویژه ای که دارند، انتظارات بیشتری داریم.
مدیر آموزش و پرورش جوانرود هم ضمن تبریک این موفقیت به دانش آموزان و اولیای آنان از مجموعه شورای آموزش و پرورش به ویژه فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر مسوولان به خاطر شرایطی که برای تجلیل از این دانش آموزان فراهم کردند تقدیر کرد.
عزت ظاهری افزود: 15 نفر امسال در شهرستان جوانرود رتبه های زیر یک هزار را کسب کردند که سردارکاکایی یکی از نخبگان است که رتبه 14 و اول استان را در رشته علوم تجربی کسب کرده است.
در پایان مراسم با اهدا جوایزی از دانش آموزان برتر کنکور سراسری سال 94 تجلیل شد.
شهرستان جوانرود با 74 هزار نفر جمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.