رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

تجلیل از برگزیدگان ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از برگزیدگان ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی کرمانشاه

برگزیدگان ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی کرمانشاه تجلیل شدند

اختتامیه ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی نفرات برگزیده در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اختتامیه ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی، همزمان با میلاد امام رضا(ع)، امروز (24 مرداد) در کرمانشاه برگزار و از نفرات برتر تجلیل شد.

معصومه خوانسار سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه در این مراسم با بیان اینکه دو هزار نفر از استان کرمانشاه در این جشنواره شرکت کردند، گفت: هفت نفر در بخش فردی، یک خانواده پنج نفره و هشت نفر نیز از کتابداران در این جشنواره به عنوان برگزیده معرفی شدند.

وی ادامه داد: افراد برگزیده، به قید قرعه از بین شرکت کنندگان انتخاب شدند.

خوانسار با اشاره به اینکه برگزاری این جشنواره با زمان امتحانات دانش‌آموزان و کنکور همزمان شد، تصریح کرد: خوشبختانه با اطلاع‌رسانی خوبی که در قالب چاپ پوستر، نصب بنر، اطلاع‌رسانی در رسانه‌ها و ... انجام شد، استقبال بسیار خوبی از جشنواره شد.

سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه این جشنواره را فرصتی برای مشارکت همه گروه‌های سنی و اقشار مختلف جامعه اعم از شیعه و سنی برای انس با آستان قدس رضوی دانست.

آفاق برنا، رسول سیفی، محمدصدرا نظرپور و فرشته نیازی از اسلام‌آبادغرب، سامان امیری از صحنه، شهلا سلیمی از سنقر و کلیایی و نیلوفر فضلی از شهرستان دالاهو برگزیدگان بخش فردی و همچنین خانواده ملکی برگزیده بخش خانواده جشنواره کتابخوانی رضوی استان بودند.

میترا کرجی، شیما محمدی، ضیا‌الله آباد، لیلا ویسی، نادر رسولی صدر، آرزو قنبری، سجاد فعلی و علی صفدری نیز هشت برگزیده بخش کتابداران بودند که تجلیل شدند.

در ادامه این مراسم خادمان آستان قدس رضوی که حامل پرچم متبرک این آستان مقدس بودند، با حضور در جمع شرکت کنندگان به بیان ذکر امام رضا(ع) پرداختند.