رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

تجمع " فرزندان بصیر امام" در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

تجمع " فرزندان بصیر امام" در کرمانشاه

تجمع " فرزندان بصیر امام" در کرمانشاه

"تجمع فرزندان بصیر امام" به مناسبت سالروز صدور فرمان تاسیس بسیج دانشجویی از سوی امام(ره) در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، این تجمع با حضور تعدادی از دانشجویان بسیجی استان و با سخنرانی عبدالرضا مصری نماینده کرمانشاه در مجلس شورای، امروز (دوم آذر) در دانشگاه آزادکرمانشاه برگزار شد.

عباس اخلاقی رئیس بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در ابتدای این گردهمایی با اشاره به فرمان امام راحل (ره) برای تاسیس بسیج دانشجویی در سال 67، خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی تنها شاخه‌ای از بسیج بود که امام(ره) شخصا فرمان تاسیس آن را صادر کردند و این برای ما افتخار است که از دانشجویان بسیجی با نام "فرزندانم" یاد کردند.

اخلاقی تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب نیز عنایت ویژه‌ای به دانشجویان بسیجی دارند و از آنها با عنوان فعالان جنگ نرم یاد می‌کنند.

رئیس بسیج دانشجویی استان کرمانشاه از بسیج دانشجویی به عنوان فعال‌ترین اقشار بسیج یاد کرد و افزود: بسیج دانشجویی در تمام فتنه‌های داخلی و خارجی همواره سینه ستبر کرد و برای ایران و انقلاب ایستادگی کرد.

وی اظهار کرد: تا زمانی که بسیج دانشجویی زنده است اجازه هیچ نفوذی را به دشمن نخواهیم داد و خواب اینکه دشمنان به سرزمین ما بیایند را پریشان می‌کنیم.

در پایان این تجمع از خانواده دو شهید مدافع حرم "ابوذر امجدیان" و "ستار عباسی" که اخیرا به شهادت رسیده اند، تقدیر شد.