رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

تحولی بزرگی در فوتبال کرمانشاه درحال رخ‌دادن است - نمایش محتوای خبر

 

 

تحولی بزرگی در فوتبال کرمانشاه درحال رخ‌دادن است

مسابقات فوتبال

یشکسوت فوتبال کرمانشاه معتقد است، تحول بزرگی در فوتبال کرمانشاه درحال رخ ‌دادن است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، حسن تیموری عضو هیات مدیره باشگاه بعثت کرمانشاه که سوابقی همچون دبیر کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال ایران، عضو آکادمی فوتبال ایران، مدیر اردوهای تیم ملی و مشاور عالی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال رادر کارنامه خود دارد، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: استان کرمانشاه در رشته ورزشی فوتبال دارای پتانسیل‌های بسیار ارزشمندی است، به گونه ای که همیشه شاهد ظهور ستاره‌هایی از این استان در دنیال فوتبال ایران بوده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: اکنون نیز تیم‌هایی همچون بعثت کرمانشاه و راهیان در این استان فعالیت فوتبالی دارند که این خود نوید تحول در فوتبال استان را می‌دهد.

 عضو هیات مدیره باشگاه بعثت کرمانشاه در خصوص وضعیت این باشگاه اظهارکرد: باشگاه بعثت کرمانشاه از پتانسیل خوبی در بخش مدیریت و نظم مدیریتی برخوردار است، بگونه ای که به شخصه در سابقه فوتبالی استان کرمانشاه تا به حال هیچ مدیر توانایی مانند مدیرعامل ابن باشگاه(افشین حسنی) ندیده ام که تمام مسائل مالی و خلاءها را به خوبی پرکرده و مشکلات مالی باشگاه را با مدیریت خوب خودش مرتفع کرده است.

تیموری با اشاره به رقابت های تیم بزرگسالان بعثت کرمانشاه در مسابقات لیگ دسته دو فوتبال کشور گفت: بعثت کرمانشاه نتایج خوبی را در لیگ دسته 3 برای صعود به لیگ دسته 2 گرفت و مزد زحماتش را هم با این صعود گرفت و در لیگ 2 هم اگر بعثت کرمانشاه مقداری از موقعیت‌هایش بهتر استفاده می‌کرد و همچنین اگر عدالت داوری وجود داشت الان بعثت کرمانشاه صدرنشین لیگ 2 بود، اما با تمام این تفاسیر بعثت کرمانشاه با برد مقابل سپیدرود رشت به جمع مدعیان برگشته و بیشتر از همیشه به صعود نزدیک شده و این پتانسیل کاملا در کادر، بازیکنان و مجموعه تیم فوتبال بعثت کرمانشاه وجود دارد.

وی ادامه داد: در این گروه تیم‌های استخوان داری مانند سپیدرود رشت حضور دارند، اما بعثت کرمانشاه یک سر و گردن بالاتر از آنان است.

این پیشکسوت فوتبال استان کرمانشاه گفت: مسئله مهمی که مسئولین استانی باید مدنظر قرار دهند این است که باید تعامل خوبی با بعثت کرمانشاه داشته باشند، چراکه بعثت کرمانشاه نماینده استان است و انشالله با همین تعامل خوب بتوانیم از مدیرعامل این باشگاه که بسیار زحمت کشیده حمایت کنیم و بتوانیم به لیگ یک صعود کنیم.

تیموری به وضعیت تیم های پایه بعثت کرمانشاه هم اشاره کرد و افزود: باشگاه بعثت کرمانشاه در تمام رده‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان و امیدها تیم دارد و همه‌ تیم‌ها مخصوصا امیدهای بعثت کرمانشاه توانسته‌اند در مسابقات کشوری سربلند باشند و در حقیقت باشگاه بعثت کرمانشاه مسئولیت خود را در قبال تیم‌های پایه ایفا کرده است و اگر تنها اندکی از تیم‌های پایه بعثت کرمانشاه و مجموعه باشگاه بعثت حمایت شود شک نکنید که تحول بزرگی در فوتبال کرمانشاه حاصل خواهد شد.

وی در پایان اظهارکرد: آرزو دارم که امسال بعثت کرمانشاه به لیگ یک صعود کند و سال آینده در حال برنامه ریزی برای صعود به لیگ برتر باشد که با توانایی بازیکنان تیم و مدیریت خوب این باشگاه، این مهم دور از دسترس نیست.