سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

تخصصی ترین تیم جراحی پلاستیک مناطق محروم جهان را داریم - نمایش محتوای خبر

 

 

تخصصی ترین تیم جراحی پلاستیک مناطق محروم جهان را داریم

تخصصی ترین تیم جراحی پلاستیک مناطق محروم جهان را داریم

دریافت کننده تندیس مهر حقوق بشر گفت: بزرگترین و متخصص‌ترین تیم جراحی پلاستیک مناطق محروم جهان را داریم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی در مراسم اهدای تندیس مهر حقوق بشر به او که توسط کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: به عنوان فرزند این میهن که تک تک مردمانش برایم هیچ تفاوتی با هم ندارند، ادعا می کنم که هیچ نکرده ام.

وی که در طول هشت سال 16 سفر همراه با تیم تخصصی جراحی پلاستیک به مناطق محروم کشور داشته است، افزود: حقوق بشر آن چیزی است که هر فرد احساس کند در مقابل خداوند و به پاس تمام نعماتی که به او داده، مدیون است و باید این دین خود را به بندگان خدا ادا کند.

هرمزی تصریح کرد: بعد از آنکه به تمامی مدارج علمی رسیدیم و تمام کرسی های دانشگاهی را هم کسب کردم با خود گفتم که به پاسداشت این همه نعمت خداوندی چه باید کنم، لذا تصمیم گرفتم که به مردم خدمت کنم و خدمت به مردم به ویژه مردم محروم و رنج دیده بالاترین سپاسگذاری از خداوند است.

این فوق تخصص جراحی پلاستیک و استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: نشستی با فارغ التحصیلان و دانشجویان خود گذاشتم و تصمیم گرفتیم که به جای آنکه در تهران پذیرای بیماران محروم و رنجدیده باشیم، خودمان بار سفر را بسته و به مناطق محروم کشور برویم.

وی خاطرنشان کرد: تیم جراحی ما به هر نقطه از ایران که می رفت، ویزیت رایگان، عمل جراحی رایگان و پذیرش رایگان بیماران را انجام می داد.

هرمزی یادآور شد: ما کار خود را از یک اقدام خیرخواهانه بسیار ساده شروع کردیم و امروز به جایگاهی رسیده ایم که بزرگترین و متخصص ترین تیم جراحی پلاستیک مناطق محروم جهان را داریم.

وی تاکید کرد: تیم تخصصی ما تاکنون نه یک ریال از دولت پول گرفته و نه یک ریال از هیچ موسسه خیریه ای دریافت کرده است و تمام خدمات تیم تخصصی ما خیرخواهانه بوده و هست.

به گزارش ایسنا، در این مراسم تندیس مهر حقوق بشر به پاس خدمات بی شائبه دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی به وی اهدا شد.