جهش تولید | جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

تخصیص اعتبار برای رفع نقاط حادثه خیز شهرستان قصرشیرین - نمایش محتوای خبر

 

 

تخصیص اعتبار برای رفع نقاط حادثه خیز شهرستان قصرشیرین

تخصیص اعتبار برای رفع نقاط حادثه خیزشهرستان قصرشیرین

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری قصرشیرین از اختصاص یک میلیارد و 300 میلیون ریال اعتبار برای رفع نقاط حادثه خیز در روستای شیرین آب این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا مرادعلی تاتار روز سه شنبه در جلسه شورای ترافیک قصرشیرین افزود: با تامین اعتبار این طرح مسئولان دستگاههای اجرایی ذیربط باید در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع نقاط حادثه خیز دراین منطقه اقدام کنند.

وی با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) از انجام تمهیدات ترافیکی در این شهرستان در ایام ماه محرم خبر داد.
وی اظهار داشت: با هدف برقراری نظم و امنیت نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی شهرستان باید نسبت به تهیه و اجرای طرح کنترل ترافیکی مسیرهای هیات های عزاداری به ویژه در روزهای تاسوعا و عاشورا اقدام کنند.
وی همچنین بر لزوم اتخاذ تمهیدات لازم از سوی راهنمایی و رانندگی شهرستان برای کنترل ترافیک در هنگام تعطیلی مدارس برای جلوگیری از هرگونه حادثه تاکید کرد.
معاون فرماندار قصرشیرین با بیان اینکه بی توجهی به مشکلات ترافیکی شهرستان باعث حرج و مرج و بی قانونی می شود گفت: ساماندهی و حل مشکلات ترافیکی نیازمند اهتمام ویژه مردم و مسئولان است.
تاتار رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را وظیفه اقشار مختلف مردم دانست و اظهار داشت: نهادینه کردن فرهنگ ترافیکی در بین شهروندان نیازمند انجام کارهای فرهنگی است.
شهرستان قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از 27 هزار نفر جمعیت دارد.