جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

تردد در بیشتر محورهای استان با "زنجیر چرخ" امکان پذیر است - نمایش محتوای خبر

 

 

تردد در بیشتر محورهای استان با "زنجیر چرخ" امکان پذیر است

تردد در بیشتر محورهای استان با "زنجیر چرخ" امکان پذیراست

مسئول اطلاع رسانی پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به تداوم بارش‌ها در سطح راه‌های استان، گفت: در بسیاری محورها تردد تنها با زنجیرچرخ امکان پذیر است.

سرگرد نصرت الله شعبانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه بارش در تمامی محورهای استان همچنان ادامه دارد، گفت: در حال حاضر تردد در محورهای کرمانشاه به سمت پاوه، ثلاث باباجانی و روانسر و نیز گردنه‌های بیدسرخ، مله ماس و قلاجه تنها با استفاده از زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

شعبانی افزود: بیشترین میزان بارش‌ها و لغزندگی جاده و نیز کُندی تردد مربوط به محورهای مناطق سردسیر استان است که در این قسمت‌ها رانندگان باید احتیاط بیشتری داشته باشند.

این مقام مسئول با بیان اینکه تمامی راه‌های اصلی و فرعی استان باز است، گفت: تردد در همه محورها در جریان است، اما دربرخی محورهای مناطق سردسیر به علت لغزندگی جاده، تردد به کندی صورت می‌گیرد.

شعبانی تصریح کرد: مشکل عمده‌ای که در این شرایط با آن مواجه هستیم بحث زنجیر چرخ است که بسیاری رانندگان یا زنجیر چرخ همراه ندارند و یا طریقه بستن آن را نمی‌دانند و همین امر موجب شده خودروهایی که در جاده‌های یک طرفه برای بستن زنجیر چرخ در کنار جاده توقف کرده‌اند، کُندی تردد در مسیر را ایجاد کنند.

وی از همه افراد خواست تا در این شرایط آب و هوایی به طور جدی از سفرهای غیرضروری اجتناب کرده و پیش از سفر حتما از سالم بودن سیستم گرمایشی خودروی خود اطمینان حاصل کنند.

شعبانی افزود: همچنین تقاضای ما از رانندگان این است که حتما زنجیر چرخ همراه داشته و پیش از سفر طریقه بستن آن را فرا گیرند.