رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

تشریح برنامه‌های هفته تربیت بدنی در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

تشریح برنامه‌های هفته تربیت بدنی در کرمانشاه

تشریح برنامه‌های هفته تربیت بدنی درکرمانشاه

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه برنامه های این اداره کل در گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش را اعلام کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کرمانشاه، مجتبی جوهری اعلام کرد: جامعه ورزش استان کرمانشاه در گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش روز سه شنبه 27 مهرماه با آیت الله علماء نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه دیدار خواهند داشت.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته پیش از این دیدار پرسنل ورزش استان و هیات های ورزشی در برنامه ورزش همگانی که در استادیوم آزادی کرمانشاه برگزار خواهد شد، شرکت می‌کنند.

جوهری همچنین حضور پرشور جامعه ورزش استان در مراسم غبار روبی و ادای احترام به مقام والای شهداء را دیگر برنامه پیش بینی شده این هفته اعلام کرد و گفت: این مراسم روز پنجشنبه راس ساعت 9 صبح در مزار شهدای گمنام واقع در پارک کوهستان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، همچنین حضور پرسنل ورزش و جوانان استان در محل کار با لباس ورزشی مناسب را دیگر اقدام این اداره کل در راستای ترویج فرهنگ ورزش در بین کارکنان و جامعه ذکر کرد و گفت: این اقدام برای نخستین بار در کشور در استان کرمانشاه رخ خواهد داد.

به گفته جوهری برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های فوتسال، دارت، تیراندازی، طناب کشی و... ویژه کارکنان و اعضای جامعه ورزش استان نیز از دیگر برنامه های این هفته است.

جوهری در ادامه از تشکیل جلسه شورای اداری ورزش استان به منظور بررسی عملکرد شش ماهه ورزش و جوانان استان در بخش های مختلف نیز خبر داد و گفت:این جلسه نیز قرار است روز شنبه اول آبان ماه در کرمانشاه برگزار شود.

وی ترویج فرهنگ ورزش در جامعه را یک ضرورت خواند و گفت: به همین منظور به همه زیر مجموعه ها و شهرستان ها اعلام شده روز 26 مهرماه که مصادف است با اولین روز از هفته تربیت بدنی استفاده علاقه مندان از امکانات ورزشی استان رایگان و در سایر روزهای هفته(تا دوم آبان)بصورت نیم بهاء باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه افزود: روز چهارشنبه 28 مهرماه نیز در هیئت پزشکی ورزشی استان خدمات مشاوره ای و ویزیت رایگان در اختیار عموم و مراجعه کنندگان قرار خواهد گرفت. جوهری در پایان خاطر نشان ساخت: علاوه بر این خدمات دو استخر آزادی و مجموعه کوثر(بانوان)کرمانشاه و استخرهای شهرستان های زیر مجموعه این اداره کل در روز سه شنبه 27 مهرماه از ساعت 13 تا 16 بصورت رایگان است.