رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

تشریح برنامه های هفته وکیل در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

تشریح برنامه های هفته وکیل در کرمانشاه

مسئول کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه برنامه های هفته وکیل در استان کرمانشاه را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس حقوقی ایسنا منطقه کرمانشاه، میترا میری در نشست خبری شصت و چهارمین سالروز استقلال کانون وکلا اظهارکرد: برای نهادینه کردن فرهنگ وکالت در جامعه برنامه های متنوعی را در نظر گرفته ایم که در این ایام آنها را اجرایی خواهیم کرد.

مسئول کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه از ارائه مشاوره حقوقی رایگان به مناسبت هفته وکیل در کرمانشاه خبرداد. وی افزود: مشاوره حقوقی رایگان در روزهای چهارم و پنجم اسفند ماه از ساعت 9 تا 12 ظهر در مکان کانون وکلای کرمانشاه واقع در میدان مرکزی، کوی 130 ارائه می شود.

میری به بازدید وکلا از مراکز نگهداری کودکان و سالمندان بهزیستی در استان در ایام هفته وکیل اشاره کرد و گفت: فردا (دوشنبه، دوم اسفند ماه) جمعی از وکلا، اعضای هیات مدیره کانون وکلا و کارآموزان وکالت از ساعت 4 تا 6 عصر به دیدار سالمندان و کودکان بی سرپرست در مراکز نگهداری بهزیستی می روند.

مسئول کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه گفت: برگزاری نشستی با مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه به جهت اطلاع رسانی برنامه های کانون وکلا و همچنین ساخت برنامه های تلویزیونی با حضور کارشناسان حقوقی از سوی کانون وکلا از جمله برنامه های هفته وکیل است.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم جشن روز استقلال وکیل از دیگر برنامه های هفته وکیل در استان است که به دلیل تقارن این روز با ایام فاطمیه، برگزاری آن را به تاریخ 15 اسفندماه موکول کرده ایم. میری تصریح کرد: در این روز دکتر کاشانی از اساتید برجسته رشته حقوق در کشور به عنوان سخنران ویژه مراسم حضور خواهند داشت.

مسئول کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه گفت: این مراسم در روز 15 اسفند ماه از ساعت 16 تا 19 در محل تالار انتظار شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی همچنین یادآور شد: انجام تبلیغات محیطی در سطح شهر و همچنین در فضای مجازی از دیگر برنامه های هفته وکیل در استان کرمانشاه خواهد بود.