جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

تشکیل ۲۴ کمیته تخصصی برای بزرگداشت دهه فجر در استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

تشکیل ۲۴ کمیته تخصصی برای بزرگداشت دهه فجر در استان کرمانشاه

تشکیل ۲۴ کمیته تخصصی برای بزرگداشت دهه فجر در استان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، از تشکیل ۲۴ کمیته تخصصی برای گرامیداشت ایام الله دهه فجر در استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس سروری امروز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان کرمانشاه که در محل فرمانداری کرمانشاه، برگزار شد ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر از تشکیل کمیته تخصصی برای گرامیداشت این ایام در استان خبر داد.

وی بر برگزاری برنامه های دهه فجر با محوریت مردم تاکید کرد و گفت: همه کمیته ها حول محور مردمی بودن برنامه ریزی شده اند. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تاکید کرد: در برنامه ریزی ها باید به جوانان به عنوان مخاطبین ویژه توجه شود.

ادارات در برگزاری برنامه های دهه فجر ارزان فروشی نکنند وی با تاکید بر اینکه باید برای انتقال مفاهیم انقلاب برای نسل جوان تلاش شود افزود: در امر تخصیص اعتبار به برنامه های دهه فجر، ادارات نباید ارزان فروشی کنند بلکه باید هزینه ها در راستای ترویج آرمان های انقلاب تخصیص یابد.

سروری گفت: با توجه به تقارن راهپیمایی دهه فجر با روز جمعه برنامه ریزی ها در این روز ویژه تر است و حرکت مردم در نهایت به سمت مسجد جامع است. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه محور برنامه های ایام الله دهه فجر را مردمی بودن آن خواند.