جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

تشکیل 14 کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل در شهرستان روانسر - نمایش محتوای خبر

 

 

تشکیل 14 کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل در شهرستان روانسر

تشکیل 14 کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل در روانسر

معاون فرماندار روانسر گفت: برای کاهش آسیبهای جامعه و خسارتهای احتمالی، 14 کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل در این شهرستان تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا بساطعلی نوری روز یکشنبه در شورای پدافند غیرعامل افزود: نقاط قوت و ضعف شهرستان روانسر و مراکز آسیب پذیر در این کارگروه ها بررسی و شناسایی می شود.

وی فرهنگ سازی و فرآیند آموزش را از اولویتهای اساسی شورای پدافند غیرعامل روانسر عنوان کرد و اظهار کرد: دامنه پدافند غیرعامل بسیار گسترده است و همه مدیران شهرستان باید در راستای فرهنگ سازی و اجرای آن تلاش کنند.
معاون فرماندار روانسر با اشاره به حساسیت این موضوع، بررسی امکانات اولیه برای امداد و کمک رسانی و همچنین شناسایی نقاط آسیب پذیر و اولویت بندی مسایل را خواستار شد و تاکید کرد: حفاظت از جان مردم در برابر تهدیدهای احتمالی و خدمات رسانی به آنان در شرایط بحرانی از جمله وظایف شوراهاست.
نوری با بیان اینکه تنها راه بالا بردن و محافظت از دسیسه دشمنان، بالا بردن توان علمی برای استفاده از فن آوری امروزی است، اضافه کرد: ما باید خود را با آخرین یافته های علمی که کشور ما را در برابر دشمن ایمن می کند مجهز کنیم.
وی گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه و قلم باید چهره واقعی دشمنان را هر چه بیشتر به مردم نشان دهند تا مردم با ترفندهای آنها آشنا شوند.