رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

تشییع پیکر تنها جراح عروق غرب کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

تشییع پیکر تنها جراح عروق غرب کشور

تشییع پیکر تنهاجراح عروق غرب کشور

مراسم تشییع و تدفین دکتر عزت الله صادقی - تنها جراح عروق غرب کشور- که روز گذشته در سانحه رانندگی جان باخت- با حضور جمع کثیری از اساتید و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، کارکنان، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و بسیاری از کسانی که با دکتر صادقی آشنایی داشتند، امروز(دوم آذر) به محوطه ستاد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آمدند تا در تشییع و تدفین پیکر او شرکت کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این مراسم با جبران ناپذیر دانستن این ضایعه گفت: امیدوارم مسئولین استان با اتخاذ سیاست های سختگیرانه مانع از تداوم چنین حوادثی شوند .

دکتر حسین کریم از دست دادن این انسان قانون و اخلاق مدار را ضایعه ای بزرگ برای دانشگاه، دانشجویان و مردم غرب کشور دانست .

وی با ابراز تسلیت به جامعه دانشگاهی و نیز خانواده آن مرحوم، از خدای بزرگ برای وی آمرزش طلبید.

استاد صادقی که به عنوان تنها جراح عروق غرب کشور شناخته می شد دیروز به علت سانحه تصادف در کمربندی غربی کرمانشاه در حالی که از بیمارستان به محل سکونت خود برمی گشت، دار فانی را وداع گفت.

این استاد برجسته، فارغ التحصیل رشته پزشکی در سال 1372 در کرمانشاه است که  سال 1380 در دوره تخصص و در سال 1384 در دوره فوق تخصص در دانشگاه تهران پذیرفته شد و پس از آن با انجام خدمت در کرمانشاه عنوان تنها جراح عروق غرب کشور را از آن خود کرد.

مراسم بزرگداشت او فردا از ساعت 16 تا 17:30 در مسجد میر عبدالباقی واقع در خیابان شهید جعفری(کسری) برگزار شود.