رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

تصویب لایحه منطقه آزاد تجاری قصرشیرین در هیئت دولت - نمایش محتوای خبر

 

 

تصویب لایحه منطقه آزاد تجاری قصرشیرین در هیئت دولت

استاندار کرمانشاه از تصویب لایحه منطقه آزاد تجاری قصرشیرین در هیئت دولت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، اسدالله رازانی شب گذشته در ازتباط تلفنی با بخش خبری ساعت 23 شبکه زاگرس گفت: همانطور که آقای روحانی در سفر تیر ماه سال جاری به استان کرمانشاه وعده دادند که منطقه آزاد تجاری در محدوده قصرشیرین ایجاد شود خوشبختانه بعد از طی مراحل مختلف در شورای عالی مناطق تجاری و کارگروه های زیر ربط در جلسه یکشنبه 24 بهمن ماه هیئت دولت لایحه منطقه آزاد تجاری قصرشیرین به تصویب رسید.

وی با با بیان اینکه پیش از این 7 لایحه دیگر مناطق آزاد تجاری در استانهای دیگر کشور به مجلس فرستاده شده، افزود: با الحاق لایحه منطقه آزاد قصرشیرین به لایحه های دیگر این 8 لایحه برای تبدیل شدن به قانون به صورت همزمان در مجلس مطرح می شوند.

استاندار کرمانشاه در ادامه اظهار داشت: همزمانی مطرح شدن این لوایح برای تبدیل شدن به قانون امکان تصویبشان را بسیار بالا می برد زیرا همه ی نمایندگان 8 استانی که قرار است منطقه آزاد تجاری در استانهایشان راه اندازی شود به صورت جدی پیگیر تصویب نهایی این لوایح در مجلس هستند.

رازانی در پایان خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد بلافاصله بعد از تعطیلات عید نوروز و در بهار سال آینده نوبت طرح این 8 لایحه در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت و مراحل پایانی کار هم به سرعت انجام خواهد شد.