رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

تقدیر از سردار منوچهر امان اللهی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر از سردار منوچهر امان اللهی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی از فرمانده انتظامی استان کرمانشاه به واسطه کسب رتبه برتر قرارگاه جهادی ارتقای تربیت و آموزش در بین فرماندهان انتظامی استان‌ها قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرتیپ پاسدار "حسین اشتری" با اهدای لوح تقدیر به سردار "منوچهر امان اللهی" که دربین فرماندهان انتظامی استان‌ها رتبه برتر قرارگاه جهادی ارتقای تربیت و آموزش را کسب کرده بود، قدردانی کرد.

در این پیام آمده است: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مفتخر به داشتن کارکنان شریفی است که مدال با ارزش مجاهد فی سبیل ا... را از جانب رهبر و فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) بر گردن آویخته اند و با فداکاری و شجاعت خدمت به مردم شهید پرور ایران اسلامی را پیشه خود کرده اند.

کارکنان خدوم ناجا، عزت، رحمت و اقتدار را سرلوحه عمل خویش قرار داده و می‌کوشند با ارتقای دانش، بینش و مهارت خود، پلیسی سالم و امین، قوی و مقتدر، هوشمند و پیچیده، سریع و بهنگام، اهل بیان و تفاهم با مردم باشند.

به منظور تسریع و دستیابی به این اهداف بلند، دستور العمل قرارگاه جهادی ارتقای تربیت و آموزش ناجا در سال ۱۳۹۴ تدوین و برای اجرا، ابلاغ شد.

در سایه الطاف خداوند حکیم و با همت و تلاش جهادی آحاد فرماندهان، مدیران، رؤسا و کارکنان ناجا یک سال و نیم بعد از اجرای دستورالعمل، کاهش خسارات جانی و مالی کارکنان، افزایش عملیات‌های موفق و رضایتمندی مردم، حکایت از توفیقات قابل توجه اجرای این دستورالعمل دارد.

بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را از عموم همکاران ارجمند بویژه جنابعالی که رتبه برتر در بین فرماندهان انتظامی استان‌ها را کسب کرده اید، اعلام می‌دارم و موفقیت شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در سایه عنایات حضرت ولیعصر (عج) و رهبری داهیانه مقام معظم فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) از خداوند متعال خواستارم.