جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

تلاش برای ایجاد بازارچه خوداشتغالی در استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش برای ایجاد بازارچه خوداشتغالی در استان کرمانشاه

تلاش برای ایجاد بازارچه خوداشتغالی در استان

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری کرمانشاه از تلاش برای ایجاد بازارچه خوداشتغالی به منظور حمایت از کارآفرینی و اشتغالزایی در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه، در نشستی که با حضور مدیرکل امور زنان و خانواده و جمعی از زنان کارآفرین و صاحب کسب و کار در محل استانداری کرمانشاه برگزار شد، هیئت مدیره انجمن زنان کارآفرین کرمانشاه به اتفاق آراء مشخص شدند.

در ادامه این نشست مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری کرمانشاه ضمن حمایت از فعالیت کارآفرینان اظهار داشت:‌ به منظور حمایت از کارآفرینی و اشتغالزایی درصدد ایجاد بازارچه خود اشتغالی هستیم. آذر خسروی همچنین از کارآفرینان خواست برای شناساندن محصولات، فعالیت های خود را رسانه ای کرده و برای تبلیغ کارهای خود از کم هزینه ترین راه استفاده کنند.

مدیرکل امور زنان و خانواده همچنین خواستار همکاری کارآفرینان با یکدیگر شد و از آنان خواست تا محصولات خود را به استان های دیگر نیز صادر کنند. در دنباله این نشست کارآفرینان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را بیان نمودند و به منظور افزایش میزان تولید و اشتغالزایی بیشتر خواستار همکاری و همدلی مسئولین شدند.