رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۸

تلاش خود را برای استان ‌مجازی‌ شدن کرمانشاه بکار خواهیم بست - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش خود را برای استان ‌مجازی‌ شدن کرمانشاه بکار خواهیم بست

تلاش برای مجازی شدن کرمانشاه

مدیرعامل جدید شرکت مخابرات استان کرمانشاه گفت: تمام تلاش خود را برای مجازی شدن استان کرمانشاه به کار خواهیم بست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، مهندس مسیب قبادیان در مراسم تودیع و معارفه خود که امروز( یکشنبه، 13 اردیبهشت) در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: در حال حاضر استان کرمانشاه به عنوان استان پایلوت کشور در حوزه ICT در نظر گرفته شده و اهتمام مدیریت ارشد این استان نیز بر اجرای این مهم است.

وی تاکید کرد: در شرکت مخابرات استان کرمانشاه اعلام آمادگی می کنیم که با به‌کاربردن یک راهبرد مناسب در راه تحقق این هدف بزرگ استان گام برداریم.

مدیرعامل جدید شرکت مخابرات استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های کاری ما در استان کرمانشاه ارتقای سطح کیفی خدمات خواهد بود.

قبادیان تصریح کرد: با توجه به اینکه عقبه دولتی بودن همراه شرکت مخابرات ایران است با مقداری نارضایتی مردمی در ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی مواجه ایم که باید تلاش کنیم تا در این حوزه قدم‌های مثبتی را برداشته و رضایت مشتریان را جلب کنیم.

  وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از 70 درصد زیرساخت‌های ارتباطی کشور در اختیار شرکت مخابرات ایران است و تلاش ما هم همین خواهد بود که بتوانیم این زیرساخت‌ها را نوسازی کنیم.

مدیرعامل جدید شرکت مخابرات استان کرمانشاه گفت: یکی دیگر از اولویت‌های ما تاکید بر تولید محتواست که برای انجام این مهم نیازمند همکاری دانشگاه‌ها هستیم.

قبادیان خاطرنشان کرد: بسیار خوشحالم که مدیران ارشد استان کرمانشاه اعتقاد راسخی به حوزه ICT دارند.