رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

تلاش شورای آموزش و پرورش برای ارتقاء شاخص‌ها - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش شورای آموزش و پرورش برای ارتقاء شاخص‌ها

شورای آموزش و پرورش برای ارتقاء شاخص‌ها تلاش کند

استاندار کرمانشاه گفت: شورای آموزش و پرورش استان باید برای ارتقاء شاخص‌های آموزش و پرورش تلاش کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، دکتر اسدالله رازانی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به جایگاه و ساختار آموزش و پرورش در جامعه افزود: در این شورا باید به مباحث و موضوعاتی پرداخته شود که منجر به کارآمدی و پویایی هر چه بیشتر ساختار آموزش و پرورش در استان گردد.

وی با اشاره به بحث تحول که می‌تواند در بخش آموزش و پرورش استان منجر به پویایی گردد، اظهار کرد: باید به تحول در جهت ارتقاء شاخص‌ها در این شورا توجه ویژه شود تا کارهای اساسی و بنیادین در آن شکل بگیرد.

رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرماشاه ادامه داد: در این شورا باید موضوعاتی را مورد توجه قرار دهیم که پویایی و تحول در این بخش را به دنبال داشته باشد، لذا تحول در جهت ارتقاء شاخص‌های آموزش و پرورش باید با جدیت مورد پیگیری قرار گیرد و از اعضا این انتظار را داریم که در این راستا اهتمام ویژه داشته باشند.

استاندار کرمانشاه بررسی و حل چالش‌های مهم پیش روی آموزش و پرورش را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید به سمتی حرکت کنیم که تمام موضوعات آموزش و پرورش مورد توجه قرار گیرد.

وی در پایان گفت: بدون شک جامعه‌ای موفق و پویا خواهد بود که توسعه در آن همه جانبه باشد، بطوریکه موضوعات تربیتی، سلامت، تندرستی و علمی بصورت همزمان مورد توجه قرار گیرند.