سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

تله فیلم پس از سالها

تله فیلم پس از سالها


دانلود

خلیل سلیمانی که از جانبازان جنگ تحمیلی است دکتر نفت و استاد دانشگاهیست که روی ساخت یک قطعه تحریم شده برای پالایشگاه کار میکند.

او به تازگی کتابی نوشته به عنوان آن روزها که در این کتاب به شرح وقایع چند سال قبل از انقلاب تا عملیات مرصاد پرداخته که به عنوان کتاب برگزیده سال انتخاب شده است.

از طرفی حسام شخصیت دیگری است که از فرمانده های قدیمی منافقین بوده و با خلیل آشنایی قدیمی دارد برای خرابکاری و پیدا کردن یک جعبه قدیمی که پر از الماس است به ایران برگشته همسر او اذردخت فلج کامل میباشد و دخترش سارا را تحریک کرده که خلیل باعث سوختن صورتت شده و او برای انتقام همراه مادرش اذردخت به ایران امده.

حسام از بدو ورود به دنبال اصف تواب قدیمی که دوست مشترک او و خلیل است میگردد چون فقط آصف از جای صندوقچه خبر دارد. خلیل دخترخدانده ای دارد به نام پروانه که الان وکیل شده و دختر اصلی آصف است و بعد مرصاد تحت سرپرستی خلیل قرار گرفته است. حسام سارا را تحریک میکند تا از طریق پروانه به خلیل فشار بیاورد و جای آصف را پیدا کند در نهایت پس از اتفاق های مختلف سارا پروانه را گروگان میگیرد و با ورود آصف و حسام در درگیری که بین آنها و نیروهای امنیتی اتفاق می افتد حسام و اذردخت کشته می شوند و معلوم میشود که سارا همان دختر گم شده خلیل است و سالها قبل با صحنه سازی او را به خلیل کشته نشان داده اند. در انتها معلوم می شود که نیروهای امنیتی از همان ابتدا حسام و افرادش را تحت نظر داشتن تا رییس اصلی را شناسایی و دستگیر کنند و پس از کشته شدن و دستگیری نیروهای حسام که قصد خرابکاری در پالایشگاه و جاهای دیگر را داشته اند خلیل هم به دختر گمشده اش می رسد.پس از پایان این ماجراها و روشن شدن چیزهای جدید خلیل تصمیم می گیرد کتاب جدیدی به عنوان پس از سالها بنویسد که شرح کاملتر وقایع گذشته باشد

 

 

تهیه کننده : سوسن ابراهیمی

کارگردان : آرش عبدالله پور

ناظر کیفی :علی محمد کاظمی فرد

مدیر تصویربرداری : مهدی سلیمانی

نویسنده : نداقاسمی کیا

صدابردار: معین ذوقی

مدیر تولید : الهه سوری

تدوین: حسین حیدری مشهور

موسیقی : شهاب متقی فر

خواننده : آرش پندارمهر

طراح صحنه : غلامرضا سنحابی

طراح لباس : الهه انتظار

طراح گریم : امیر تابش

مباشر تهیه : کامبیز ترابی

دستیاران کارگردان : مجتبی دربندی سیامک گل منصوری

برنامه ریز: مجتبی دربندی

منشی صحنه : صبا عظم پور

تدارکات : افشین شاه رضایی-رازیار محمود پور

عکاس : سارا آذین

 

بازیگران :

 احمد نجفی - جعفر دهقان- جلیل بشتام - سیروس بری - نیره مردی - سارا قنبری راد - فریبا صادقیان - پانته آ خادمی - آرش عبدالله پور- سیامک گل منصوری - ابراهیم مرادی - سعید زندی - سعید جمشیدی - مجتبی مرادی- پویا بازرگان - مسعود معماری - صادق زارعی - حمیدرضا حجت نیا - ناهید حسینی - سمیرا نصرتی - غلامرضا مرادی  و...