رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

تمجید دبیرکل فدراسیون جهانی سپک‌تاکرا از سرمربی کرمانشاهی تیم‌ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

تمجید دبیرکل فدراسیون جهانی سپک‌تاکرا از سرمربی کرمانشاهی تیم‌ملی

تمجید دبیرکل فدراسیون جهانی سپک‌تاکرا ازسرمربی کرمانشاهی تیم‌ملی

دبیرکل فدراسیون جهانی سپک‌تاکرا در نشست مسئولین انجمن‌های سپک تاکرا کشور از سرمربی کرمانشاهی تیم ملی تمجید کرد.

به گزارش سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، عبدالحلیم بن قادر در مراسم ویژه‌ای که با حضور خانواده سپک تاکرا کشور برگزار شد، افزود: در سالهای گذشته از نزدیک شاهد تلاش مربیان و بازیکنان خوب و همچنین حمایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی ایران به‌منظور پیشرفت رشته سپک تاکرا بوده‌ام و اکنون خشنودم که این زحمات به بار نشسته است.

وی افزود: سپک تاکرای ایران پتانسیل خوبی برای کسب مدال دارد و امیدوارم با راه‌اندازی آکادمی سپک تاکرا در تهران، شاهد شکوفایی هرچه بیشتر این رشته در این کشور باشیم.

رییس کنفدراسیون آسیا و دبیرکل فدراسیون جهانی سپک تاکرا در ادامه این مراسم با بردن نام رضا رستمی سرمربی کرمانشاهی تیم ملی سپک تاکرا بزرگسالان کشورمان، به تمجید از نظم و انظباط و دانش این مربی ایرانی پرداخت و از حاضرین خواست وی را تشویق کنند.

عبدالحلیم بن قادر با اشاره به اینکه در رقابتهای لیگ جهانی شاهد عملکرد فوق العاده وی و بازیکنان ایران بوده است، تاکید کرد: نام رضا رستمی همیشه در یاد وی به عنوان یک مربی با دانش و موفق باقی خواهد ماند.

 در این مراسم از سوی رضا رستمی و به نمایندگی از ورزش استان تندیس زیبایی از تاق‌بستان و صنایع دستی استان به رییس کنفدراسیون آسیا و دبیر کل فدراسیون جهانی سپک تاکرا اهداء شد.