سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

تمدیدمهلت ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی‌ناپیوسته علمی‌کاربردی - نمایش محتوای خبر

 

 

تمدیدمهلت ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی‌ناپیوسته علمی‌کاربردی

مهلت ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی‌ناپیوسته علمی‌کاربردی تمدیدشد

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه از تمدید مجدد مهلت ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی تا روز 24 شهریور ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دكتر مزدک راد ملکشاهی با اعلام اين خبر افزود: مهلت ثبت نام و شركت در پذیرش دوره بدون آزمون متقاضیان دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته مهارتی سال تحصیلی 95- 94 دانشگاه جامع علمی کاربردی تا روز سه شنبه، 24 شهریور ماه تمدیدشد.

وی ادامه داد: كليه متقاضيان می توانند در مهلت در نظرگرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما که از طريق سايت سازمان قابل دسترسي است و فراهم کردن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، به سايت سازمان سنجش‌آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

این مقام مسئول در استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در این دوره در استان کرمانشاه حدود 3500 نفر در 69 كد رشته محل در  14 مرکز آموزش علمی کاربردی در سه گروه آموزشي صنعت، فرهنگ و هنر و مدیریت و خدمات اجتماعي پذیرش می‌شوند.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه گفت: پذيرش در دوره‌هاي کارشناسی حرفه‌ای و مهندسی فناوری (كارشناسي ناپيوسته) ترمی حضوری بدون آزمون، براساس معدل كل كاردانی، مرتبط بودن رشته تحصیلی کاردانی با رشته انتخابی و سهميه‌هاي آزاد، شاغل، رزمندگان و بومي بودن صورت مي‌گيرد.

وی یادآور شد: داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با عناوین رشته‌های مورد تقاضا است در اولویت پذیرش در آن زیرگروه آموزشی قرار گرفته و مابقی ظرفیت در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدرک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می‌یابد و طبق ضوابط معافیت تحصیلی به پذیرفته‌شدگان ذکور این دوره‌ها تعلق می‌گیرد.

ملکشاهی افزود: در این پذیرش شش دوره کارشناسی ناپیوسته جدید و مورد نیاز استان راه اندازی شده که این دوره‌ها شامل دوره‌های کارشناسی حرفه‌ای ایمنی، سلامت و محیط زیست، صنایع (HSE)، پزشک یار ورزشی، طراحی و الگوسازی پوشاک، مربی هنر کودک و حسابداری گرایش حسابداری پروژه‌ها و مهندسی فناوری بازرسی جوش است.