جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

تمدید ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی‌ناپیوسته علمی کاربردی تا 29 شهریورماه - نمایش محتوای خبر

 

 

تمدید ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی‌ناپیوسته علمی کاربردی تا 29 شهریورماه

تمدید ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی‌ناپیوسته علمی کاربردی تا29 شهریورماه

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه از تمدید زمان ثبت‌نام دوره های مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی سال 95 دانشگاه جامع علمی کاربردی تا 29 شهریور ماه خبر داد.

دکتر مزدک راد ملکشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس علمی آموزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، در این باره اظهارکرد: کار ثبت‌نام پذیرش دانشجویان در این دوره از 17 شهریور ماه آغاز شده و قرار بود تا 25 شهریور ادامه یابد که این تاریخ تا 29 شهریور تمدید شده است.

وی ادامه داد: ظرفیت پذیرش برای حدود شش هزار نفر و در 79 کد رشته تعریف شده که در قالب 15 مرکز آموزش علمی و کاربردی در سطح استان صورت می‌گیرد.

به گفته سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه ثبت‌نام در سه گروه آموزشی صنعت، فرهنگ و هنر و مدیریت و خدمات اجتماعی صورت می‌گیرد.

ملکشاهی افزود: به علاوه در این پذیرش، پنج دوره کارشناسی ناپیوسته جدید و مورد نیاز استان شامل کارشناسی حرفه‌ای پدافند غیرعامل، حفاظت اطلاعت سازمانی، مدیریت رفاه اجتماعی، موسیقی گرایش آهنگسازی ایرانی و مهندسی فناوری صنایع شیمیایی راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام برای ترم مهر و بهمن سال 95 در همین مقطع صورت می‌گیرد، یادآوری کرد: داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و مطالعه کامل دفترچه راهنما نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

ملکشاهی پذیرش در این دوره را بدون آزمون و فقط بر اساس معدل کل کاردانی دانست و خاطرنشان کرد: همچنین مرتبط بودن رشته تحصیلی کاردانی با رشته انتخابی، اولویت‌های بومی و غیربومی، سهمیه شاغل، آزاد، رزمندگان و ایثارگران نیز مدنظر قرار می‌گیرد.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه تصریح کرد: دانشجویان سال آخر دوره کاردانی که حداکثر تا تاریخ 30 بهمن سال جاری موفق به اخذ مدرک کاردانی خواهند شد، صرفا مجاز به انتخاب کد رشته محل‌های نیم سال دوم (بهمن ماه) هستند و با توجه به اینکه پذیرش برای مهر و بهمن همزمان در این نوبت انجام می‌شود، به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از درج کد رشته محل تحصیلی مورد علاقه خود به نیمسال تحصیلی درج شده در مقابل کد رشته محل نیز توجه کنند.

وی همچنین از تحصیل حدود 13 هزار دانشجو در 20 دانشگاه جامع علمی و کاربردی سطح استان خبر داد.