سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

تمدید مهلت ارسال آثار برای انتخاب خبرنگاران برتر تا پنجم مرداد - نمایش محتوای خبر

 

 

تمدید مهلت ارسال آثار برای انتخاب خبرنگاران برتر تا پنجم مرداد

مهلت ارسال آثار برای انتخاب خبرنگاران برتر تا پنجم مرداد تمدیدشد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه اعلام کرد: مهلت ارسال آثار برای خبرنگاران فعال در خبرگزاری ها، نشریات محلی، نمایندگی روزنامه های سراسری و سایت های دارای مجوز برای شرکت در فرایند انتخاب خبرنگاران برتر تا پنجم مرداد تمدید شد.

ابراهیم رحیمی زنگنه روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا، گفت: همه خبرنگاران استان کرمانشاه می توانند با در نظر گرفتن شرایطی که تعیین شده است، در فرایند انتخاب خبرنگاران برتر استان مشارکت کنند.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در مورد گزینش خبرنگاران برتر حوزه خبرگزاری ها، گفت: انتشار دست کم 24 گزارش (همراه با نام خبرنگار) از ابتدای خرداد سال گذشته تا پایان خرداد امسال در رسانه محل فعالیت و نیز تولید 700 خبر با تایید مدیر هر خبرگزاری در مدت یاد شده از شرایط تعیین شده برای خبرنگاران فعال در حوزه خبرگزاری ها می باشد.

به گفته رحیمی، خبرنگاران نشریات محلی نیز با داشتن دست کم 15 گزارش و یادداشت با نام خودشان در یکسال اخیر و نیز تولید 60 خبر با تایید مدیرمسوول آن نشریه می توانند در فرایند انتخاب خبرنگار برتر استان مشارکت کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه همچنین انتشار حداقل 6 گزارش با نام نویسنده و 100 خبر در نشریه اصلی با تایید مدیرمسوول یا سرپرست استانی آن نشریه را شرایط لازم برای شرکت خبرنگاران فعال در حوزه نمایندگی ها و سرپرستی نشریات سراسری و منطقه ای عنوان کرد.

وی همچنین انتشار حداقل 15 گزارش با نام گزارشگر و انتشار 60 خبر با تایید سرپرست استانی را شرایط شرکت خبرنگاران شاغل در ویژه نامه های سراسری و منطقه ای عنوان کرد.

رحیمی در مورد انتخاب عکاس خبری برتر استان نیز، گفت: انتشار دست کم 20 عکس خبری در نشریات و یا 20 گزارش تصویری در خبرگزاری ها با ذکر نام عکاس در یکسال اخیر از شرایط مشارکت عکاسان خبری استان می باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، مهلت ارسال آثار از سوی خبرنگاران و عکاسان خبری را تا 30 تیر عنوان کرد.

وی گفت: هیات داوران نیز مشخص شده و بعد از ارسال آثار از سوی خبرنگاران آنها در مورد کیفیت آثار، اقدام به داوری و معرفی خبرنگار برتر در هر بخش خواهند کرد.