سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

تمدید مهلت حضور در جشنواره ملی محتوای الکترونیکی با طعم مهارت - نمایش محتوای خبر

 

 

تمدید مهلت حضور در جشنواره ملی محتوای الکترونیکی با طعم مهارت

تمدید مهلت حضور در جشنواره ملی محتوای الکترونیکی باطعم مهارت

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه از تمدید مهلت حضور در اولین جشنواره ملی محتوای الکترونیکی با طعم مهارت تا ۲۵ آبان امسال خبر داد.

داوود ناصری امید در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برگزاری اولین جشنواره ملی محتوای الکترونیکی با طعم مهارت گفت: مهلت ارائه آثار به این جشنواره تا ۲۵ آبان امسال تمدید شد. وی افزود: در وهله اول مهلت حضور و ارائه اثر در این جشنواره ۱۰ شهریور امسال اعلام شده بود که هم اکنون تمدید و به ۲۵ آبان امسال موکول شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه، هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی نخبگان و افراد مستعد در حوزه مهارت های الکترونیکی عنوان کرد. وی تصریح کرد: این جشنواره اولین جشنواره محتوای الکترونیکی است که در راستای ترویج آموزش های الکترونیکی در حوزه مهارت آموزی برگزار می شود.

ناصری امید، «تولید شبیه سازهای ۲D و ۳D نرم افزاری و شبیه سازهای سخت افزاری»، «محتوای الکترونیکی آموزش های مهارتی در حوزه هی صنعت، کشاورزی، خدمات و فرهنگ و هنر» را از محورهای این جشنواره اعلام کرد.

وی افزود: «نرم افزارهای کاربردی جهت تولید محتوای الکترونیکی»، «نرم افزارهای آموزشی مبتنی بر رایانه، نرم افزارهای آموزشی مبتنی بر ابزارهای همراه تبلت ها، تلفن ها و تلویزیون های هوشمند»، «وب سایت های آموزش مجازی» و «ایده های خلاقانه و نو در مهارت آموزی» دیگر محورهای حضور در این جشنواره است.

ناصری امید، در خصوص چگونگی شرکت در این جشنواره نیز گفت: علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام در این جشنواره به آدرس http://jashnvareh.portaltvto.com مراجعه و نسبت به ارسال تولیدات خود اقدام کنند.

وی افزود: متقاضیان هم چنین می توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۲۵ آبان ماه امسال به دبیر خانه مرکزی جشنواره واقع در مرکز تربیت مربی وپژوهش‌های فنی وحرفه ای تحویل دهند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه، جوایز تعیین شده برای برگزیدگان این جشنواره را ۲۰ تا ۴۰ میلیون تومان اعلام کرد.