سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

تمدید یکساله باز پرداخت تسهیلات سفر رهبری در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

تمدید یکساله باز پرداخت تسهیلات سفر رهبری در کرمانشاه

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه از تمدید بازپرداخت 700 میلیارد تسهیلات سفر مقام معظم رهبری به استان به مدت یکسال خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، رضا رحیمی با اعلام این خبر اظهار کرد: با پیگیری و مکاتبات مدیریت ارشد استان با بانک مرکزی در خصوص تمدید بازپرداخت تسهیلات مربوط به سفر مقام معظم رهبری به استان، خوشبختانه با این پیشنهاد استان از سوی بانک مرکزی موافقت شد که این موضوع می‌تواند یک خبر خوب برای بنگاه‌های اقتصادی جهت فعال کردن واحدهای تولیدی خود باشد.

وی خاطرنشان ساخت: با توجه به تمدید بازپرداخت این تسهیلات که با توجه و عنایت دولت تدبیر و امید برای استان محقق شده، می‌طلبد که بانک های استان نیز تلاش خود را برای کمک به تولید و اشتغال و رونق در استان افزایش دهند تا زمینه مناسبی برای استفاده از این تسهیلات جهت اشتغالزایی و کارآفرینی در استان فراهم شود.

رحیمی گفت: انتظار داریم کارآفرینان و بنگاه های اقتصادی با پیگیری و جدیت به دنبال استفاده از این تسهیلات که منجر به افزایش تولید و رونق اقتصادی می گردد، باشند و از سوی دیگر بانک‌ها با همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط زمینه لازم را برای کمک به اشتغالزایی در استان فراهم کنند.