سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

تمرینات انفرادی کیانوش رستمی در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

تمرینات انفرادی کیانوش رستمی در کرمانشاه

تمرینات انفرادی کیانوش رستمی درکرمانشاه

نایب قهرمان و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی جهان قرار است فعلا به صورت انفرادی و در شهر خود تمریناتش را برای المپیک ریو انجام دهد.

کیانوش رستمی درباره جلسه‌ای که با علی مرادی برای انجام تمریناتش داشت، به خبرنگار ایسنا گفت: در جلسه‌ای که با رییس فدراسیون داشتم به نتایج خوبی رسیدیم. تصمیم این شد مدت زمانی که در اردوی تیم ‌ملی نیستم به صورت انفرادی تمریناتم را جلو ببرم. البته هر اتفاقی که می‌افتد، با هماهنگی فدراسیون است. من و رییس فدراسیون با هم صحبت کردیم و برای المپیک با اقتدار در مسابقات شرکت می‌کنم.

او ا‌دا‌مه‌ داد: علی مرادی در مدت زمانی که آمده ریاست خوبی داشته و کارش را خوب انجام داده است. او می‌خواهد ورزشکاران در مسابقات بهترین عملکرد را داشته باشند. مرادی زحمت می کشد که فدراسیون با شرایط مناسبی جلو برود و همه چیز طبق بر‌نامه‌ریزی باشد. در نهایت در صحبتی که با او داشتم قرار شد در حال‌ حاضر به صورت انفرادی جلو بروم. البته بعضی اوقات که لازم باشد در اردوهای تیم ‌ملی تمرین می‌کنم.

رستمی در پاسخ به این پرسش که او از فدراسیون درخواست برگزاری اردوی خارج از کشور هم داشته است؟ تصریح کرد: در این مورد هم صحبت کردیم، باید یک مقدار زمان جلو برود. حالا اگر نتوانستم انفرادی به اردوی خارج از کشور بروم، فدراسیون در نظر دارد قبل از المپیک اردوی برون مرزی بگذارد بنا‌بر‌این اگر با تیم بروم خیلی بهتر است و این را بیشتر می پسندم.

نایب قهرمان و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی جهان در مورد این که وسایلی نظیر میله و صفحه در اختیارش قرار می‌گیرد؟ گفت: فدراسیون در حال‌ حاضر میله و صفحه ندارد. سعی دارم این قضیه را با کمیته ملی المپیک در میان بگذارم. باید این اتفاق سریع انجام گیرد تا بتوانم تمریناتم را هر‌ چه‌ ز‌و‌د‌تر شروع کنم، زیرا تا آغاز بازی‌های المپیک زمان زیادی نمانده است.

او در پاسخ به این سوال که از چه زمانی تمریناتش را آغاز خواهد کرد، گفت: به امید خدا، همین امروز یا فردا استارت تمرینات را می زنم. اگر اتفاق خاصی نیفتد و مسئولان رسیدگی کنند مسلما در المپیک نتیجه‌ می‌گیریم.