رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

توافق تیم فوتبال بعثت کرمانشاه با 5 بازیکن مطرح - نمایش محتوای خبر

 

 

توافق تیم فوتبال بعثت کرمانشاه با 5 بازیکن مطرح

توافق تیم فوتبال بعثت کرمانشاه با 5 بازیکن

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه از توافق تیم فوتبال این باشگاه با پنج بازیکن مطرح کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، افشین حسنی پس از انتخاب بهنام سراج بعنوان سرمربی تیم بزرگسالان بعثت کرمانشاه با ابراز خرسندی از انتخاب وی، در جمع خبرنگاران اظهارکرد: امسال تیم بعثت از یک سرمربی با دانش و مطرح و کادر فنی خوب و یک دست بهره می‌برد که یکی از محاسن بزرگ تیم بعثت در این فصل است.

وی افزود:تمامی بازیکنان مورد نظر بهنام سراج را در این فصل می‌گیریم تا یک تیم خوب و مدعی را برای رقابت های لیگ دسته 2 فوتبال کشور ببندیم.

حسنی اظهارکرد: همچنان اولویت باشگاه استفاده از بازیکنان بومی و کرمانشاهی است که سرمربی تیم هم با ما هم عقیده است و در این راه برای رسیدن به این هدف به ما کمک خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه در مورد بازیکنان جدید گفت: با نظر سرمربی و کادر فنی با پنج بازیکن مطرح توافق کردیم و قرارداد آنها این هفته ثبت می‌شود و به جمع بازیکنان تیم اضافه می شوند.

حسنی افزود: در جلسه هیئت مدیره باشگاه همه اعضاء حمایت قاطع خود را از انتخاب بهنام سراج بعنوان سرمربی تیم اعلام داشتند و بخصوص اینکه وی از برزیل ایران یعنی آبادان به کرمانشاه آمده و همه از وی انتظار دارند فوتبال هجومی را در تیم بعثت ارائه دهد.