جهش تولید | چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

تودیع و معارفه رییس قرارگاه رسانه‌ای بسیج غرب کشور

تودیع و معارفه رییس قرارگاه رسانه‌ای بسیج غرب کشور


دراین مراسم سردار ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم گفتند: مردم دست از دفاع از اصول و ارزش‌های انقلاب بر نداشته اند و امروز رسانه‌ی ملی و قرارگاه رسانه‌ای می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌های خود تفکر بسیجی را در بین نسل جوان گسترش دهد.
وی اضافه کرد : کرمانشاه سینهی ستبر ایران اسلامی است و امروز باید روحیه‌ تلاش و مدیریت جهادی و غلبه بر مشکلات را در جامعه رواج دهیم تا دشمن بداند ملت ما شکست ناپذیر است.
 رحمتی رییس مرکز بسیج سازمان صدا و سیما هم در این مراسم اخلاص را مهمترین ویژگی یک بسیجی برشمرد و گفت : حفظ و توسعه‌ ادبیات رسانه‌ای انقلاب اسلامی و حمایت از جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و تربیت کادر رسانه‌ای دو رسالت مهمی است که بسیج سازمان آن را دنبال می‌کند.
رحمتی افزود : سیاست پایگاه محوری را در سال جاری رسالت خود قرار داده ایم تا بتوانیم از قرارگاه رسانه‌ای تولیداتی فاخر داشته باشیم.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه هم با اشاره به جایگاه و اهمیت بسیج در چهل سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: در جایی که نگاه و تفکر بسیجی حاکم باشد به موفقیت خواهیم رسید.
افشین امیری به جنگ نرم دشمن اشاره کرد و افزود: ما در قرارگاه رسانه‌ای غرب کشور با بهره مندی از ظرفیت‌های موجود استان می‌توانیم تولیدات پرمحتوایی در بخش‌های رادیویی ، تلویزیونی و خبر داشته باشیم.

در پایان این مراسم از خدمات ۱۴ ساله فرهاد نوری مقدم قدردانی و آرش امیری به عنوان فرمانده‌ حوزه‌ی بسیج صدا و سیمای مرکز کرمانشاه و رییس قرارگاه رسانه‌ای بسیج غرب کشور معرفی شد.