سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

توزیع ۴ هزار بسته طرح مهر تحصیلی میان دانش آموزان کرمانشاهی - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع ۴ هزار بسته طرح مهر تحصیلی میان دانش آموزان کرمانشاهی

توزیع ۴ هزار بسته طرح مهر تحصیلی میان دانش آموزان کرمانشاهی

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از توزیع ۴ هزار بسته طرح مهر تحصیلی میان دانش آموزان نیازمند استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام آیت الله عباسیان پیش از ظهر امروز یکشنبه در همایش «مهر تحصیلی»، اظهار داشت: از آنجا که علم و دانش بزرگترین ثروت است و هنگامی که انسان عالم باشد می تواند به ثروت نیز برسد به همین جهت علم در اسلام دارای جایگاهی والا است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: سوگند خوردن خداوند به قلم و احادیثی نظیر «العلم سلطان» نیز بر اهمیت علم در اسلام دلالت دارد. حجت الاسلام عباسیان گفت: دستیابی به آمال و اهداف و ارائه خدمات تنها در قالب کسب علم ممکن است.

وی با اشاره به اینکه معرفی به عنوان عنصر موفق تنها در صورت کسب علم عملی می شود، افزود: دانش آموزان نیز باید برای دستیابی به آینده ای روشن از امروز خوب تحصیل کنند.

حجت الاسلام عباسیان گفت: آیت الله کرکوکی واقف موقوفه چغاگلان از علمای برجسته بخشی از ثروت خود را وقف تحصیل دانش آموزان مستعد کرده که در این میان امروز نیز چهار هزار بسته آموزشی میان دانش آموزان بی بضاعت کرمانشاهی توزیع شده است.

وی دعوت از گروه تلویزیونی آبرنگ و حضور خاله نرگس و عمو فربد را از برنامه های ویژه امروز برای استقبال از سال تحصیلی جدید عنوان کرد.

برگزاری جشن مهر تحصیلی از محل نیات واقفین معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه نیز در این همایش، اظهار داشت: درصدد هستیم از محل نیات واقفین خیراندیش و جهت ارائه خدمات به دانش آموزان نهایت پشتیبانی خود را به عمل آوریم.

حجت الاسلام میرزایی گفت: جشن مهر تحصیلی از محل نیات واقفین برای ارتقای آموزشی دانش آموزان برنامه ریزی شده است.

وی بیان کرد: امید است همگی در راستای ترویج فرهنگ وقف جهت رشد موقوفات استان تلاش کنیم. میرزایی افزود: برای برگزاری همایش امروز مربیان پرورشی، مدیران آموزش و پرورش و کمیته امداد نهایت همکاری را داشته اند.