سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

توزیع 130 میلیاردریال اسکناس‌نو در بانک‌های کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع 130 میلیاردریال اسکناس‌نو در بانک‌های کرمانشاه

توزیع اسکناس نو

ناظرپولی بانک‌مرکزی در استان ‌کرمانشاه از توزیع  130 میلیارد ریال اسکناس نو در بانک‌های استان از روز سه‌شنبه (26 اسفند) خبر داد.

سردار مرادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه ‌کرمانشاه، اظهار کرد: از روز سه‌شنبه 130 میلیارد ریال اسکناس نو در شعب منتخب بانک‌های ملی و صادرات استان توزیع می‌شود.

وی تصریح کرد: بیشتر این اسکناس‌ها در قالب اسکناس های پنج هزاری و 10 هزار تومانی است.

وی اظهار کرد: حجم کمی از این اسکناس‌ها نیز هزاری و دو هزاری و پانصد تومانی است که برای توزیع مناسب آنها، اینگونه اسکناس‌ها بصورت بسته‌ای عرضه نمی‌شوند.

مرادی در ادامه با بیان اینکه تمامی شعب بانک‌های استان از روز 16 تا 28 اسفند از ساعت 7 و نیم صبح تا 17 غروب فعال هستند، اظهار کرد :تنها در شب چهارشنبه‌سوری فعالیت بانک‌ها تا ساعت 15 ادامه خواهد داشت.

ناظرپولی بانک‌مرکزی در استان‌ کرمانشاه اظهار کرد: در روزهای دوم تا چهارم فروردین‌ نیز 150 شعبه در سراسر استان مشخص شده‌اند که از ساعت 9 صبح تا حدود ساعت 13 ظهر فعال بوده و به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی تصریح کرد: در روزهای پنجم تا یازدهم فروردین‌ماه نیز بانک‌ها روال‌عادی‌ کاری خود را دارند و در روزهای 12 و 13 فروردین‌ماه نیز مجددا برخی شعب مشخص شده از ساعت 9 تا 12 ظهر فعال هستند.

مرادی خاطرنشان کرد: افراد می‌توانند آدرس شعب فعال در ایام نوروز را با مراجعه به سایت بانک‌ها پیدا کرده و یا از طریق روابط عمومی شعب‌مرکزی بانک‌ها از آدرس این‌شعب اطلاع پیدا‌کنند.

ناظرپولی بانک‌مرکزی در استان‌کرمانشاه با بیان اینکه هماهنگی‌های لازم با خزائن بانک‌ها و بخش‌های انفورماتیک آنها جهت شارژ و پول‌رسانی به‌موقع و رفع نواقص خودپردازها در ایام نوروز صورت گرفته‌است، گفت: بانک‌ها مکلفند بصورت 24 ساعته دستگاه‌های خودپرداز خود را ساپورت کرده و آنها را به موقع شارژ کنند تا مردم به مشکل برنخورند.

وی بابیان اینکه بانک مرکزی به لحاظ نقدینگی مشکلی ندارد، اظهار کرد: بانک‌های استان هر مقدار که تقاضا کنند خزانه بانک‌مرکزی در استان برای آنها تامین می‌کند تا شعب و خودپردازهای آنها در نوروز بی‌پول نمانند.