رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

توزیع 1300 تن سیب و پرتقال در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع 1300 تن سیب و پرتقال در کرمانشاه

توزیع

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از توزیع بیش از 1300 تن سیب و پرتقال با نرخ مصوب دولتی در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، مهندس علی اشرف منصوری  با اعلام این خبر اظهار کرد: به منظور رفاه حال مردم در ایام تعطیلات نوروز و دسترسی آن‌ها به میوه با قیمت مناسب، توزيع و فروش سیب و پرتقال به نرخ مصوب دولتی ادامه داشته و هم اكنون تعداد مراكز فروش از 180مركز در قبل از تعطیلات عید به 200 مر كز افزايش يافته است.  

 منصوری افزود: از ابتدای توزیع میوه از سوي سازمان جهاد كشاورزي بالغ برهزار تن پرتقال و 300تن سيب درختي توسط 120عامل فروش در سطح شهر كرمانشاه و 80 مركز فروش در شهرستانها بين مصرف كنندگان توزيع شده است.    

وی با اشاره به ذخیره‌سازی 1600 تن پرتقال و سیب در انبارهای استان افزود: هيچ گونه خللي در توزيع وجود نداشته و روند توزیع این میوه‌ها تا پایان عید همچنان ادامه خواهد داشت و قیمت آنها نیز ثابت بوده و پرتقال به قرار هر کیلوگرم 29هزار ریال و هرکیلوگرم سیب نیز به مبلغ  25هزار ریال توسط مراکز توزیع مجاز به مردم عرضه می‌شود.

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه افزود: انتظار داریم مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی عاملین فروش و توزیع، مراتب را از طریق شماره 124 به دستگاه‌های نظارتی اطلاع دهند تا با متخلفین برخود قانونی شود.