سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

توزیع 480هزار سبد غذایی هدایای رهبری امسال بین مادران باردار - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع 480هزار سبد غذایی هدایای رهبری امسال بین مادران باردار

توزیع سبد غذایی

امسال 480 هزار سبد غذایی هدایای رهبری بین مادران باردار کشور توزیع می شود که از این تعداد یک هزار و 600 سبد غذایی بین مادران باردار استان کرمانشاه در حال توزیع است.

به گزارش خبرنگار ایرنا نماینده بنیاد علوی و مسوول توزیع هدایای مقام معظم رهبری روز سه شنبه در آیین توزیع هدایای رهبری بین دانش آموزان جوانرود افزود: هدایای رهبری امسال بین دانش آموزان 24 استان کشور نیز توزیع می شود که از استان کرمانشاه آغاز شده است.


علی جعفر خزایی با اشاره به اینکه توزیع این هدایا براساس شاخص های توسعه نیافتگی انجام می شود گفت: سال گذشته نیز154 منطقه آموزش و پرورش این هدایا را دریافت کردند.

مدیر آموزش و پرورش جوانرود نیز با قدردانی از عنایات ویژه مقام معظم رهبری به استان ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته گفت: تشکیل بنیاد علوی وابسته به دفتر مقام معظم رهبری نشان از بذل توجه ایشان به مناطق محروم بوده که در جهت رفع محرومیت همه ساله برنامه های مختلفی را در سطح شهرها و استان ها برگزار می کنند.

عزت طاهری افزود: انجام کارهای خداپسندانه در جهت توسعه فرهنگی، علمی و آموزشی می تواند زمینه تحول فکری و فرهنگی را در جامعه مهیا و دانش آموزان مستعد را به جایگاه واقعی خود هدایت کند.

وی تصریح کرد: امروز بیش از 70 درصد دانش آموزان شهرستان جوانرود هدایای مقام معظم رهبری (لباس و کفش) را دریافت کردند.

در ادامه به صورت نمادین هدایای دانش آموزان با حضور مسوولان اجرایی و سیاسی توزیع شد.

شهرستان جوانرود با 74 هزار نفر جمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.