سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

توسعه سرپل ذهاب نیازمنداعتمادسازی متقابل بین مردم و مدیریت شهری - نمایش محتوای خبر

 

 

توسعه سرپل ذهاب نیازمنداعتمادسازی متقابل بین مردم و مدیریت شهری

توسعه سرپل ذهاب نیازمنداعتمادسازی متقابل بین مردم و مدیریت شهری

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان کرمانشاه گفت: توسعه شهرستان سرپل ذهاب نیازمند اعتماد سازی متقابل بین مردم و مدیریت شهری است.

به گزارش خبرنگار، نلسون حضرتی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از طرح های عمرانی شهرداری سرپل ذهاب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وظیفه شهرداری خدمت به مردم و توسعه روزافزون شهر است و در این زمینه باید تلاش شود برنامه ها و هدف های پیش بینی شده در جهت رفع نیازهای مردم، کاهش آسیب ها، رفع موانع و مشکلات شهری عملیاتی شود.

وی اظهار کرد: برای رشد و توسعه طرح های عمرانی در دست اقدام در سرپل ذهاب، نیاز است شهرداری و شورای اسلامی شهر بر کم ‏و کیف و پیشرفت طرح های عمرانی توجه و اهتمام بیشتری داشته باشند و عواملی که توسعه فضای شهری را تحت تاثیر قرار می دهند، شناسایی و کنترل کنند. مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان کرمانشاه اضافه کرد: هر قدر مدیران شهری فضای اعتمادسازی بیشتری برای شهروندان فراهم کنند، در رسیدن به اهداف تعیین شده نتایج مثبت تری خواهند گرفت.

حضرتی با تاکید بر محکم سازی پایه های اعتماد متقابل بین مردم و مدیریت شهری، گفت: شهرها سرمایه های مردم هستند و این سرمایه ها از طریق پرداخت عوارض محلی شهروندان و پذیرش شرایط تعریف شده از سوی شهرداری فراهم می شود و به همان نسبت نیز مردم از شهرداری انتظار خدمت دارند.

این مقام مسوول میانگین پیشرفت فیزیکی طرح های عمرانی در دست احداث شهرداری سرپل ذهاب را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: مسوولان مدیریت شهری وظیفه دارند به مردم خدمات رسانی کنند. وی مشارکت شهروندان را در کمک به پیشرفت امور شهرداری بسیار حایز اهمیت دانست و ادامه داد: اگر مردم بخواهند در بحث خدمات اجتماعی از رفاه نسبی برخوردار باشند ، باید با شهرداری تعامل و هماهنگی بیشتری داشته باشند. علی قطره ای شهردار سرپل ذهاب نیز در سخنانی گفت: هم اکنون 16 طرح عمرانی با 100 میلیارد ریال اعتبار از سوی این نهاد در این شهرستان دست اجراست.

وی آسفالت معابر شهری، روکش آسفالت جاده شهرک مشاغل آلاینده، فرهنگ سرا و مجتمع رفاهی، اداری تجاری و میدان امام حسین (ع) با میانگین پیشرفت فیزیکی 65 درصد را از مهم ترین طرح های عمرانی در دست اقدام شهرداری در سرپل ذهاب اعلام کرد. سرپل ذهاب با بیش از 90 هزار تن جمعیت در غرب استان کرمانشاه واقع شده است.