جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

توقف دو خودروی متخلف در کرمانشاه با جریمه ای بالغ بر 105 میلیون ریال - نمایش محتوای خبر

 

 

توقف دو خودروی متخلف در کرمانشاه با جریمه ای بالغ بر 105 میلیون ریال

رئیس پلیس راهور استان از توقیف یک دستگاه سمند ال ایکس با مبلغ 70 میلیون ریال و همچنین یک دستگاه سواری پراید 141 با مبلغ 35 میلیون ریال جریمه پرداخت نشده در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "محمد مرادی" رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه در تشریح این خبر گفت: در اجرای طرح برخورد با خودروهای دارای خلافی بالا٬ مأموران پلیس راهور شهرستان کرمانشاه یک دستگاه سواری سمند ال ایکس و یک دستگاه پراید 141 را جهت بررسی متوقف کردند.

وی افزود: در استعلام صورت گرفته از سامانه راهنمایی و رانندگی مشخص شد این خودرو ها با مبالغی به ترتیب دارای 70 میلیون ریال و 35 میلیون ریال جریمه پرداخت نشده هستند و در مجموع 225 فقره تخلف داشته اند. این مقام انتظامی با اشاره به تخلفات این رانندگان در نحوه پارک و انجام حرکات آکروباتیک خطر ساز بوده است تصریح کرد : بر اساس ماده 8 رسیدگی به تخلفات رانندگی، از تردد خودروهای با خلافی بیش از ده میلیون ریال جلوگیری خواهد شد، لذا خودروها جهت سیر مراحل قانونی به پارکینگ انتقال یافتند . در ادامه سرهنگ مرادی از رانندگان خواست جهت اطلاع از وضعیت خلافی خودرو، کد 17 رقمی مندرج در کارت اصالت خودرو را به سامانه 110005151 ارسال و یا به آدرس http://rahvar120.ir مراجعه کنند.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه با تاکید بر رعایت و احترام قوانین و مقررات توسط رانندگان خاطر نشان کرد: حضور رانندگان متخلف در جاده ها موجب افزایش تصادفات و خسارات جبران ناپذیر می شود، از این رو پلیس ضمن برخورد با اینگونه رانندگان، ایمنی را در تردد شهروندان افزایش می دهد.