جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

توقف ورود تانکرهای حامل سوخت عراقی به کشور از چهارشنبه - نمایش محتوای خبر

 

 

توقف ورود تانکرهای حامل سوخت عراقی به کشور از چهارشنبه

توقف تانکرهای سوخت عراقی

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قصرشیرین گفت: ورود تانکرهای سوخت رسان عراقی به کشور و ترانزیت سوخت از فردا(چهارشنبه 12 فروردین) تا ساعت 24 روز14 فروردین سال جاری متوقف می شود.

نعمت الله نازپرورده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تصمیم با توجه به دور دوم تعطیلات پایانی نوروز 94 در راستای اعمال محدودیتهای ترافیکی از سوی پلیس راه و براساس بخشنامه اداره ترانزیت و پایانه های مرزی کشور اجرا می شود.


وی تصریح کرد: براین اساس تردد تانکرهای سوختی در جاده های این شهرستان در این ایام به سمت کرمانشاه ممنوع است ولی خروج تانکرهای سوخت رسان از کشور به سمت عراق در این روزها ادامه دارد.

نازپرورده گفت: تردد دوباره ترانزیت سوخت و ورود تانکرهای سوخت رسان به کشور از روز شنبه (15 فروردین ماه 94) از سرگرفته می شود.

وی اظهار کرد: صادرات کالا در ایام ممنوعیت ورود تانکرهای سوخت رسان به داخل کشور از مرز رسمی پرویزخان و خسروی ادامه دارد و طبق روال سابق انجام می شود.

قصرشیرین درغرب استان کرمانشاه با بیش از 27 هزار نفر جمعیت دارای 186 کیلومتر مرز مشترک با عراق است و در دو مرز رسمی پرویزخان و خسروی این شهرستان روزانه بیش از یک هزار دستگاه کامیون و تریلر حامل بار تردد می کنند