جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

توقیف محموله "عروسک" قاچاق در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

توقیف محموله "عروسک" قاچاق در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف محموله عروسک قاچاق خبر داد و گفت: عروسک های کشف شده پوشش نامناسب غربی داشتند که به منظور لطمه زدن به فرهنگ اصيل ايرانی اسلامی وارد کشور شده بود.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ رضا شيرزادی اظهار کرد: ماموران يگان امداد و کلانتری 15 شريعتی اين شهرستان حين اجرای طرح ممنوعيت ورود کالای قاچاق به يک دستگاه وانت سايپا و پژو 405 مشکوک و آنها را جهت بازرسی متوقف کردند.

اين مقام انتظامی افزود: در بازرسی از خودروها مقدار سه تن برنج قاچاق، 85 ثوب البسه قاچاق و 210 عدد انواع عروسک قاچاق کشف شد.

به گفته شيرزادی عروسک های کشف شده پوشش نامناسب غربی داشتند که به منظور لطمه زدن به فرهنگ اصيل ايرانی اسلامی وارد کشور شده بود. وی اعلام کرد: در اين زمينه دو نفر دستگير و پس از تشکيل پرونده تحويل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ضمن تاکيد بر اينکه براساس قانون خودروهای حامل قاچاق مصادره می شوند، تصريح کرد: اجرای اين طرح يکی از راهبردهای عملياتی پليس در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز محسوب می شود.

شيرزادی تاکيد کرد: برای رشد و شکوفایی اقتصاد كشور همراهی و همكاری تمام نهادها در زمينه مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضروری است.

وی با بيان اينکه پليس در راستای انجام وظايف سازمانی و حمايت از اقتصاد داخلی با تمام توان آماده مقابله با قاچاقچيان است، گفت: مردم می توانند گزارش های خود در اين زمينه را با مرکز فوريت های پليسی 110 در ميان بگذارند.