جهش تولید | چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

توقیف ۱۰۰۰۰ کیلو شیر خشک فاسد در اسلام آباد غرب - نمایش محتوای خبر

 

 

توقیف ۱۰۰۰۰ کیلو شیر خشک فاسد در اسلام آباد غرب

توقیف ۱۰۰۰۰ کیلو شیر خشک فاسد در اسلام آباد غرب

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از کشف ۱۰ تن شیر خشک فاسد خبر داد و گفت: افراد سود جو قصد داشتند این میزان شیر خشک غیر بهداشتی را در کارخانه لبنیات مورد استفاده قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ بهروز سرتیپ نیا گفت: در پی گزارش های مردمی مبنی بر دپوی شیر خشک فاسد و غیربهداشتی توسط یکی از کارخانه های لبنیاتی در یک انبار متروکه، تیمی از پلیس امنیت عمومی و بازرسان شبکه بهداشت با هماهنگی دادستان برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران این پلیس پس از بررسی صحت موضوع، تحقیقات گسترده ای را آغاز و انبار شیر خشک را که متعلق به یکی از کارخانه های لبنیاتی بود، شناسایی کردند. این مقام انتظامی ادامه داد: در بررسی های میدانی پلیس مشخص شد افراد سود جو قصد داشتند حجم وسیعی از شیر خشک فاسد و غیر بهداشتی را به منظور استفاده در فرآورده های لبنی در کارخانه لبنیات مورد استفاده قرار دهند.

سرهنگ سرتیپ نیا تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از هماهنگی قضائی به همراه کارشناسان اداره بهداشت محل را مورد بازرسی قرار دادند و ده تن شیر خشک فاسد را کشف کردند، که در این زمینه یک نفر دستگیر و رسیدگی به این پرونده در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی از شهروندان خواست با توجه به تهدید سلامت جامعه توسط افراد سودجو، در صورت مشاهده اینگونه موارد مراتب را از طریق ستاد خبری پلیس ۱۱۰ و یا مراجعه حضوری اعلام کنند تا اقدامات بعدی صورت گیرد.