رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

توقیف 31 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلفدر قصرشیرین - نمایش محتوای خبر

 

 

توقیف 31 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلفدر قصرشیرین

رییس پلیس قصرشیرین از توقیف 31 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف خبر داد و گفت: توقیف این وسایل نقلیه همسو با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان صورت گرفته است.

سرهنگ عنایت فلاحی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع این وسایط نقلیه 15 دستگاه موتورسیکلت و 16 دستگاه خودرو به علت تخلف در یک هفته گذشته توقیف و به توقفگاه منتقل شدند.

وی علت توقیف موتورسیکلت ها و خودروهای متخلف را سلب آسایش ، آرامش و ایجاد مزاحمت برای شهروندان ، تردد با پلاک مخدوش ، سرعت غیرمجاز ، آلودگی صوتی در معابر و حرکات مارپیچ و خطرناک عنوان کرد.

وی بیان کرد: همچنین همسو با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ، ماموران انتظامی قصرشیرین هشت هزار عدد قرص های غیرمجاز، مقداری مشروبات الکلی ، 9 هزار لیتر گازوئیل قاچاق و پنج هزار نخ سیگار قاچاق را در چند روز گذشته در این شهرستان مرزی کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی قصرشیرین اضافه کرد که با همکاری خوب مردم، امسال نسبت به پارسال شاهد کاهش 78 درصدی وقوع جرایم مختلف به ویژه سرقت در این شهرستان بوده ایم.

سرهنگ فلاحی، رضایت مردم و مسوولان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی را نشانگر موفقیت پلیس در اجرای این طرح عنوان کرد و گفت: از مردم درخواست می شود برای جلوگیری از وقوع هرگونه ناهنجاری در صورت مشاهده اعمال مجرمانه از سوی برخی افراد، گزارش خود را از طریق تماس با شماره تلفن های 197 و 110 به پلیس اطلاع دهند. قصرشیرین با بیش از 27 هزار تن جمعیت در غرب استان کرمانشاه واقع شده است.